Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Konoha - Začátek

Goto down 
+8
Misman
Raiden
Medusa
Horox
Nawaki
wind
Zero the Second
Mr. Fluffiness
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Lyall
Academy student
Academy student
Lyall


Počet Příspěvků : 10
Věk : 31
Bydliště : Přerov =)
Oblíbená Naruto postava : Nejspíše Killer Bee, hlavně kvůli Hachibimu :), pak nejspíše Nagato-sama.
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 9:23 pm

Ryuu Aokawa

Viděl jsem jak se pomalu dusí rohlíkem a tak využil situace.. První jsem mu opět zasadil pěst do obličeje a následně mu přidal ještě kopačku do ksichtu , hold takhle vypadají naše potyčky Dělej Ryo s takovou na to nádvoří nikdy nedojdem , už i tak jdem pozdě , takže jestli si nepohneš půjdu sám.. Dokončil jsem a šel dále za nosem , jak dopadl Ryo mě absolutně nezajímalo.
Návrat nahoru Goto down
Sora-chan
Academy student
Academy student
Sora-chan


Počet Příspěvků : 15
Věk : 28
Bydliště : Vrbno ^^
Oblíbená Naruto postava : Sasori
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 9:27 pm

Itsugo Kagayako
Šla jsem pomalu ulicí k budově Kage. Přežvykovala jsem toust. Otec byl určitě dávno v práci a vůbec mě neprobudil. Až ted jsem si uvědomila že jsem děsně nervozní, měla jsem strach co když v týmu budu s někým divnějším než já. Konečně jsem došla na nádvoří. Málem jsem skolabovala takové nervi jsem neměla hodně dlouho.
Návrat nahoru Goto down
chappi
Academy student
Academy student
chappi


Počet Příspěvků : 16
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Itachi
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 9:33 pm

Ryo

Vykašlal jsem rohlík a pěstí jsem ho údeřil do nosu.Říkal jsem ti at mě poplácáš po zádech, né mě zabít...Odkašlal jsem si , vytáhl jsem z brašny kunai a začal s ním točit na ukazováčku.Nevím proč tak spěcháš...tak jako tak přijdeme pozdě...
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Academy student
Academy student
Medusa


Počet Příspěvků : 20
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kakashi
Registrován : 10. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 9:43 pm

Suiren

Rázně jsem si vykračovala do akademie. Už jsem ani nevnímala, jak otřesně vypadám. Během chvíle se ke mně připojil i Kyoya. Snad ne. Musíme to vyzkoušet. Odpověděla jsem mu šibalsky. Na okamžit jsem se ohlédla za sebe, abych zjistila, zda Daiki jde za námi, nebo tam stále stojí.
Návrat nahoru Goto down
Kage Ryu
Academy student
Academy student
Kage Ryu


Počet Příspěvků : 21
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : Nara Shikamaru
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 9:46 pm

Shikao

Sledoval jak sebou strhl Yasua před Ichiraku a pak se otočil jejich směrem.
On snad ani neví, že má vest nějaký tým? To je otrava..
To bych taky rád věděl, ale takhle to asi stanovila Hokage. Tak se zeptejte jí.
Ale tak či tak nás máte tet na starost Naruto-sensei.
Pověděl mu a čekal co zase provede.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Akatsuki
Akatsuki
Misman


Počet Příspěvků : 2637
Věk : 29
Bydliště : V krvavém pokoji
Oblíbená Naruto postava : Kre...Hidan
Registrován : 27. 06. 09

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 9:56 pm

Yasu
Ten ramen dvakráááááá taťka mě táhl za ruku ven.
Vyškubl jsem se mu a narovnal se. Pak se zeptal proč že to má tým.
No Shizune-sama zavelela pokrčil jsem rameny.

Yori Kasakage
Stál jsem na akademii v chodbě před Irukovou třídou.
Zrovna zazvonilo a ze dveří se vyhrnulo pár děcek.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 10:04 pm

Daiki

Doběhl jsem náš skvělý a přátelský tým. Byl jsem opravdu šťastný že jsem v tak skvělé skupině. Ty Suiren že ty tam taky kradeš? Zeptal jsem se a usmál se. A nebojte Iruka nás měl rád jako třídu takže nás rád uvidí. Pak kousnu do jablka které si Kyoya nevzal. Jo ale nejlepší bylo když tam nebyl ten dům. Jen osamělá jabloň, rád jsem tam trénoval. Prohodil jsem do vzduchu Šel jsem s nimi z vesela dám. Jsme úžasná skupina a to jsme se sotva sešli.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Academy student
Academy student
Lyall


Počet Příspěvků : 10
Věk : 31
Bydliště : Přerov =)
Oblíbená Naruto postava : Nejspíše Killer Bee, hlavně kvůli Hachibimu :), pak nejspíše Nagato-sama.
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 10:10 pm

Ryuu Aokawa

Jeho pěst jsem vykryl , poté se jen arogantním způsobem otočil a šel směrem k nádvoří , za nějakých deset minut jsme tam již stáli , byla tam jakási holka , a proto se jí rovnou zeptal.. Tak co ? Taky zaspala , v dnešní době vcelku běžná věc... Řekl jsem ironicky a trošku se pousmál.
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Academy student
Academy student
Medusa


Počet Příspěvků : 20
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kakashi
Registrován : 10. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 10:17 pm

Suiren

Otočila jsem hlavu k Daikimu. Nahodila jsem nevinný pohled. Jááááá a krást? No co si to o mně myslíš. Já jsem učiněný anděl, tak bacha na pusu. Řekla jsem mu a trochu se zasmála. Mezitím jsme se dostali k akademii a já zaslechla zvonění. Hele, jdeme právě včas. Zvoní, tak honem. Oznámila jsem a rozběhla se dovnitř, najít Iruku.
Návrat nahoru Goto down
chappi
Academy student
Academy student
chappi


Počet Příspěvků : 16
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Itachi
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 10:22 pm

Ryo

Tss..chytl jsem ho za ruku přitáhl ho k sobě a kopl ho do hrudníku.Neměl by ses otáčet , když s tebou mluvím.V očím mi plál ohěn, šlo vidět , že jsem ve svém živlu.Náhle jsem si všiml nějaké holky a prohlédl si ji od hlavy a ž po paty.Zaměřil jsem svoji pozornost spíše na její hrudník...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 10:25 pm

Suo Myuki

Do cesty se mi připletla nějaká parta prcků...
Vyhla jsem se jim oklikou a pokračovala na nádvoří
Neměla jsem moc času tak jsem trochu přidala do kroku

Kyoya

Iruuuuuukoooooo-senseeeeeei
vykřikl jsem když jsem ho uviděl vycházet ze třídy
Rozběhl jsem se a skočil jsem na něj
Měl jsem ho rád a naviděl jsme ho už... den
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 10:46 pm

Daiki

Doběhl jsem k Irukovi a Kyoyovi. Iruko-sensei. Pěkný den vám přeji. Usmál jsem se na něho a pak mu dal přátelskou herdu do zad. Hledáme jednoho Jounina. Určitě nám poradíte. Kousnul jsem pořádně do jablka a pak kouknul na Suiren. Ehm jak že se ten Sensei jmenoval? Rozpačitě jsem se usmál a pak zase kousal jablko. Iruko, nemáte kapku vody?
Návrat nahoru Goto down
Horox
Akatsuki
Akatsuki
Horox


Počet Příspěvků : 4712
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Deidara, Gaara
Registrován : 09. 09. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 10:50 pm

Tayuki

Tá, ktorú som podozrievala, že by mohla byť náš sensei, sa nám nápadne vyhla a pokračovala smerom odkiaľ sme prišli.
Asi to nebude ona... sme tu snád jediní, ktorí ešte nenašli svojho senseia?
Podišla som spať k tým dvom a na miesto nervózne prešlapovala nohou. Na menšie uvoľnenie atmosféry som prehovorila k Yosukemu: Počuj, trénoval si niekedy na stromoch...?
Návrat nahoru Goto down
http://www.rainymood.com/
Medusa
Academy student
Academy student
Medusa


Počet Příspěvků : 20
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kakashi
Registrován : 10. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 10:54 pm

Suiren

Doběhla jsem za těma dvěma, ale Irukovi jsem nic nedělala. Dobrý den Iruko-sensei. Pozdravila jsem senseie a chvíli sledovala jak ho tam kluci mučí. Zavrtěla jsem nad tím hlavou. Oh ano, přišli jsme se vás zeptat, jestli náhodou neznáte Kasakageho Yori. Má to být sensei našeho týmu, ale my nevíme jak vypadá. Poradíte nám, prosím? Slušně jsem požádala a čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 11:02 pm

Naruto

Pokrčil rameny a začal se tvářit celkem lhostejně. Dobře.. Tak.. Prohlížel si svoje 3 studenty a pak se zasekl na Shikaovi. Nejseš ty náhodou Shikamarův kluk?! Vykřikl a ukazoval na něj ukazováčkem pravé ruky.

Yosuke

Jo.. Párkrát.. Taijutsu a tak. Odpověděl jsem jí nezaujatě. Byla fakt divná. Proč se ptá zrovna na tohle?
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Horox
Akatsuki
Akatsuki
Horox


Počet Příspěvků : 4712
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Deidara, Gaara
Registrován : 09. 09. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 11:06 pm

Tayuki

Jeho tón hlasu ma vytáčal, ale nedala som to najavo.
Taijutsu?! Ty si ničil stromy? Ani nevyjde z akadémie a už sa z neho stáva, to čo zo všetkých... nevieš si zaobstarať iné cvičebné pomôcky...? začala som sa pýtať zostra.
Ani ma nenapadlo, že úplne zo mňa nechápe. Bolo mi to jedno.
Návrat nahoru Goto down
http://www.rainymood.com/
Kage Ryu
Academy student
Academy student
Kage Ryu


Počet Příspěvků : 21
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : Nara Shikamaru
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 11:15 pm

Shikao

Trochu ho překvapilo jak na něj Naruto-sensei najednou vykřikl.
Jo jsem.. Pověděl mu a hned se se zpět hodil do pohody.
Opravdu mě zajímá jak tenhle tým bude spolupracovat.
Yasu jde do vše moc hrr a ten druhý zase nevypadá, že by měl moc zájem.. To bude otrava..
Podíval se nepatrnou chvílí na oblohu. Nějak to už dopadne..
Poté myšlence jeho zrak směřoval znova na Naruta-senseie.
Návrat nahoru Goto down
Zero the Second
Genin
Genin
Zero the Second


Počet Příspěvků : 84
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Sasuke
Registrován : 14. 08. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 11:22 pm

Mao

Ja som si len ďalej v mysli analyzoval Naruta. Zatial ma však nič nepresvedčilo o tom, že by svoju blbosť hral.
Ak to hrá, tak to hrá fakt presvedčivo...
Návrat nahoru Goto down
wind
Chuunin
Chuunin
wind


Počet Příspěvků : 153
Věk : 32
Oblíbená Naruto postava : Shikamaru Nara
Registrován : 09. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 11:31 pm

Sachigeru

Eh, ne. Odpověděl stroze na otázku, kterou nadhodila Tayuki. Ve skutečnosti trénoval v lese každý den a poničil přitom více než dost stromů. Jednou dokonce jeden velmi stroze pokácel a následně si z něj udělal překážku. Možná by Iruka-sensei mohl znát našeho nového senseie, zná tu skoro každého. Možná bychom se mohli jít zeptat na akademii, nemyslíte? Otázal se svých týmových partnerů, i když mu bylo celkem jasné, že Tayuki mu spoustu věcí vytkne.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Akatsuki
Akatsuki
Misman


Počet Příspěvků : 2637
Věk : 29
Bydliště : V krvavém pokoji
Oblíbená Naruto postava : Kre...Hidan
Registrován : 27. 06. 09

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 11:44 pm

Yasu
Jen jsem zbožně hleděl na otce a čekal co řekne.
Tým tým, chci mise chci mise nejmíň B!

Iruka
Vycházel jsem ze třídy a uviděl jsem tam stát Yoriho-san
Bohužel než jsem ho stihl pozdravit, už na mě volali novopečení genini.
Yoriho? opakoval jsem.
Pak jsem prstem levé ruky ukázal na Yoriho stojícího o metr vedle.
Tohle je Yori

Yori Kasakage
Už jsem uviděl Iruku a chtěl jsem začít hovor ale.
Tihle? zeptal jsem se při pohlédnutí na ty děti co se tu přede mnou vyklubalyi


Naposledy upravil Misman dne Mon Dec 13, 2010 12:21 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Academy student
Academy student
Lyall


Počet Příspěvků : 10
Věk : 31
Bydliště : Přerov =)
Oblíbená Naruto postava : Nejspíše Killer Bee, hlavně kvůli Hachibimu :), pak nejspíše Nagato-sama.
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 12:02 am

Ryuu Aokawa

Hohoho.. Ryo , zařval jsem a dal mu pěstí do ksichtu . Už toho nech , přeci nechceš skončit v nemocnici , navíc já jsem ten starší , takže bys mě měl respektovat a taky je to už docela trapný .. Dokončil jsem a pak přišel k té holce , která mi neodpověděla , což mě trošku vytočilo .. Svým ukazováčkem jsem jí začal drbat do levého prsa s takovým divným obličejem ( =_= ) . Tak odpovíš nebo ne ? Optal jsem se ji znovu , dost mě totiž ta její arogantnost vytáčela.
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Academy student
Academy student
Medusa


Počet Příspěvků : 20
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kakashi
Registrován : 10. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 12:05 am

Suiren

Překvapeně jsem se ohlédla na našeho nového senseie. Našli jsme ho mnohem rychleji, než jsem čekala, ale vypadá to, že jsme dojem moc neudělali. Trapná situace. Přemýšlela jsem, když jsem si Yoriho přejela pohledem. Dobrý den Kasakage-sensei. Já se jmenuji Suiren. Představila jsem se, abych tu jen tak hloupě nestála.
Návrat nahoru Goto down
chappi
Academy student
Academy student
chappi


Počet Příspěvků : 16
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Itachi
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 12:17 am

Ryo

Hravě jsem se vyhnul ráně a začal se smát. Tohle je vše co dokážeš?Projel jsem si pravou rukou vlasy a šel k té dívce, kterou ošahával můj bratr.Sklonil jsem se a pozoroval její prsa, snažil se odhadnout jejich velikost.Když jsem to zjistil vytáhl jsem bloček a začal jsem tam něco čmárat a psát.Poté jsem notýsek dal do brašny a usmál se na dívku jako kdyby se nic nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Sora-chan
Academy student
Academy student
Sora-chan


Počet Příspěvků : 15
Věk : 28
Bydliště : Vrbno ^^
Oblíbená Naruto postava : Sasori
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 5:41 pm

Itsuko Kagayaku
Chvilku jsem stála na nádvoří sama když přišly dva kluci, ten jeden mě začal dloubat do prsa. Tohle mě začalo silně štvát. Tiklo mi oko. Podívala jsem se mlčky na toho kluka a ohnala se po něm zubama, zakousla jsem se mu do ruky, a pořádně stiskla.
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 7:05 pm

Naruto

Začal se škrábat na hlavě a hleděl někam nahoru. Očividně přemýšlel o tom, co by měl jako sensei dělat. Vůbec se o to Hokage neprosil. Že by mu to udělala Shizune schválně ? Proč ale dostal zrovna svého syna, Shikaa a toho.. Toho třetího.. Zhluboka se nadechl a ukázal směrem na sever. V horách na severu rostě taková malá červená kytka! Má listy ve tvaru hvězdy! Zakřičel jako by ho snad jeho žáci neměli slyšet nebo co. Když mi přinesete tuto kytku, budu váš sensei!

Yosuke

A neměli bychom počkat tu? Nebo.. Nebylo na tom letáku, kam máme jít? Zeptal jsem se. Takhle bychom museli jít přes celou vesnici a přece jenom - nebyl čas ztrácet čas. Teď bychom měli začít pořádně trénovat jako tým!
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Zero the Second
Genin
Genin
Zero the Second


Počet Příspěvků : 84
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Sasuke
Registrován : 14. 08. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 7:09 pm

Mao

Takže ak nie, odmietnete rozkazy Hokage a začnete štrajk ninov, je mi to jasné... povedal som tak aby to všetci počuli.
Moc sa mi nepáčilo, že nám hned na začiatku dava taku priblblu úlohu.
Prečo sa nemôžeme radšej učit nejake jutsu alebo niečo?? Toto je strata času... Očividne totálne nevie, čo má robit. Ako sensei je beznádejný.
Návrat nahoru Goto down
Kage Ryu
Academy student
Academy student
Kage Ryu


Počet Příspěvků : 21
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : Nara Shikamaru
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 8:25 pm

Shikao

Na co si stěžuje? To by chtěl nějaký extra těžký test?
Řekl si a jen sledoval jak se tohle bude vyvíjet a jestli vyrazí.
Taky si sbíral mezitím informace o svých spolubojovnících a senseiovi.
Pak velmi dlouze zívl a protáhl se při tom. Zamrkal ospale očima a bylo mu jedno jestli budou sbírat nějakou kytku. Tet ho spíš zajímalo to jestli je ta lavička za Narutem pohodlná.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 9:01 pm

Kyoya

Dobrý den, já jsem Uchiha Kyoya podíval jsem se na něj a usmál se
Snažil jsem se udělat dobrý první dojem. Jen jsem si nebyl jistý zda se mi to dařilo
Možná jsem měl přijít s klasickým Uchihovským "pffff" a drsným výrazem...
No už bylo pozdě bycha honit

Suo Myuki

Došla jsem na nádvoří, ale svůj team jsem tam neviděla...
Pffff... odfrkla jsem si a posadila se na lavičku...
To je teda team tohle...
Návrat nahoru Goto down
chappi
Academy student
Academy student
chappi


Počet Příspěvků : 16
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Itachi
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 9:16 pm

Ryo

Když ho ta holka kousla do ruky tak jsem se smíchy válel na zemi, dokonce jsem i smíchy brečel.Ten můj bratr je fakt amatér...Pomalu jsem vstal otřel si oči a protřepal prach ze svého oblečení.Už ses vyblbl ? řekl jsem provokativním tonem, uchechtl jsem se a pomalu jsem šel k hokage do kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Academy student
Academy student
Lyall


Počet Příspěvků : 10
Věk : 31
Bydliště : Přerov =)
Oblíbená Naruto postava : Nejspíše Killer Bee, hlavně kvůli Hachibimu :), pak nejspíše Nagato-sama.
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitimeTue Dec 14, 2010 9:03 pm

Ryuu

Možná .. Řekl , odtrhnul holku ze své ruky a pak ji úmyslně zmáčknul levé prso.. Hehe sorry to samo .. Bože ti dva jsou tací debilové , můj bratr i ta holka , úplně by se k sobě hodili , jeden vypatlanější než druhej . Pomyslel jsem si krátce a poté si vykročil do Hokageho kanceláře se svým malým bratrem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konoha - Začátek  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konoha - Začátek
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» konoha
» Konoha dai senpuu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto: New Story :: Dohráno!/Hra-
Přejdi na: