Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Konoha - Začátek

Goto down 
+8
Misman
Raiden
Medusa
Horox
Nawaki
wind
Zero the Second
Mr. Fluffiness
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Sora-chan
Academy student
Academy student
Sora-chan


Počet Příspěvků : 15
Věk : 28
Bydliště : Vrbno ^^
Oblíbená Naruto postava : Sasori
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeTue Dec 14, 2010 9:54 pm

Itsuko Kagayaku
Jen jsem převrátila oči v sloup a vydala se za nima. "Osobo s divnýma vlasama pro příště bych prosila abys nešahal na moje prsa, je mi to celkem nepříjemné." Prohlásila jsem s lechkou dávkou rozkazovačnosti. "Jinak mé jméno je Itsuko, řekla bych těší mě ale to ošaháváni si nech pro někoho jiného" přestavila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeWed Dec 15, 2010 8:37 pm

Suo Myuki

Seděla jsem na lavičce, ale pořád nikdo nešel...
Kde je sakra můj team !!!
vykřikla jsem na celé nádvoří dost vztekle
Nebyla jsem zvyklá čekat...
Návrat nahoru Goto down
wind
Chuunin
Chuunin
wind


Počet Příspěvků : 153
Věk : 32
Oblíbená Naruto postava : Shikamaru Nara
Registrován : 09. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeWed Dec 15, 2010 9:48 pm

Sachigeru

Uslyší rozzuřenou paní na nádvoří hokage. Sakra, ta má pech, taky hledá tým. Chudák paní, taky hledá svůj tým. Poznamenal ke svému týmu, který byl momentálně nerozhodný. Možná bychom se jí mohli zeptat, jestli nezná našeho senseie. Však se tady vždycky všichni znají.

Vydal se pomalu k ženě na lavičce, doufal, že ho skupina bude následovat.
Návrat nahoru Goto down
Sora-chan
Academy student
Academy student
Sora-chan


Počet Příspěvků : 15
Věk : 28
Bydliště : Vrbno ^^
Oblíbená Naruto postava : Sasori
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeWed Dec 15, 2010 11:16 pm

[color=#FF4500]Itsuko Kagayaku
...


Naposledy upravil Sora-chan dne Fri Dec 17, 2010 12:07 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
chappi
Academy student
Academy student
chappi


Počet Příspěvků : 16
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Itachi
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeWed Dec 15, 2010 11:53 pm

Ryo

Zasmál jsem se , uklonil se té dívce jako princ pricezně a mile se na ni usmál.Já jsem Ryo a tohle je můj ,,starší,, bratr Ryu.Slovo starší jsem provokativně zdůraznil, abych naštval bratra.Poté jsem se otočil a šel do kanceláře, kde byl hokage.Když jsem přistoupil ke dveřím tak jsem dvakrát zaklepal a čekal na vyzvání ke vstupu.
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeThu Dec 16, 2010 11:27 pm

Trochu se pohnem

____

Ryo, Ryuu a Itsuko později zjístili, že se stali jedním týmem - Tým 20. Jeich senseiem má být Rock Lee.

Den pomalu plynul a celkem brzy se začalo stmívat. Tayuki, Yosukemu a Sachigerovi se ještě nepodařilo najít jejich senseiku a byli celkem zoufalí. Zastavili se na náměstí, které bylo v Konoze vybudováno docela nedávno. Uprostřed byla velká kašna. U té seděli.

Suiren, Kyoya a Daiki měli větší štěstí a svého senseie našli. Ten je vzal do restarace a objednal nějaké jídlo. Nastal čas seznamování.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeThu Dec 16, 2010 11:32 pm

Daiki

Ještě než jsme šli do restaurace tak jsem se před Restaurací představil s lenivým úsměvem. Daiki Hatake, moc rád vás poznávám senseii. Usmál jsem se a pak stejně jako ostatní z týmu ho následoval do nějaké Restaurace. Senseii, doufám že platíte! Zdůraznil jsem a zaparkoval své pozadí na židli ke stolu úplně v rohu.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Akatsuki
Akatsuki
Misman


Počet Příspěvků : 2637
Věk : 29
Bydliště : V krvavém pokoji
Oblíbená Naruto postava : Kre...Hidan
Registrován : 27. 06. 09

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeThu Dec 16, 2010 11:40 pm

Yori Kasakage
Takže Suiren-san, Kyoya-san a Daiki-san.
Dáme si zítra první misi?
mile jsem se na své nové studenty usmál.
Z počátku to byl celkem šok, ale už teď jsem si je oblíbil.
Byli hodní a vypadali i celkem použitelně.
Hůlkami jsem zvednul maso s grilu a chtěl si ho dát do úst, když mi najednou maso trefila třetí hůlka, velice přesně hozená.
Zavřel jsem oči a na čele mi začala růst žilka.

U vedlejšího v restauraci seděli tito lidé.
Spoiler:
Yori-niichan! zamával na vás muž s páskou přes oko a nevinným úsměvem.
Promiň, uletěla mi tyćka.
Děti u stolu tupě hleděli na jounina, který právě hodil hůlku po svém, dle oslovení, bratrovi.
Návrat nahoru Goto down
chappi
Academy student
Academy student
chappi


Počet Příspěvků : 16
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Itachi
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeFri Dec 17, 2010 11:42 am

Ryo

Když jsem se dozvěděl, že ta holka bude s náma v týmu tak jsem se šibalsky usmál .Měli bychom najít našeho senseie.Takže Rock Lee , hodně jsem o něm slyšel.Silný shinobi, věřím , že bude dobrým senseiem.Spokojeně jsem se usmál a čekal na ty dva až se uráčí jít se mnou hledat našeho senseie.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeFri Dec 17, 2010 3:20 pm

Kyoya

Jasně sensei ! My vás nezkalameme !!!
řekl jsem s přehnaným elánem. Opravdu jsem se těšil
Létajících tyček jsem si nevšímal, prostě bratrské škádlení
To bylo v pořádku

Suo Myuki

Čekání mě přestalo bavit
Můj team nikde nebyl. Nakonec jsem proto šla za hokage a nechala si ho zavolat přímo tam
Jinak bych ho taky nemusela nikdy najít
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Academy student
Academy student
Lyall


Počet Příspěvků : 10
Věk : 31
Bydliště : Přerov =)
Oblíbená Naruto postava : Nejspíše Killer Bee, hlavně kvůli Hachibimu :), pak nejspíše Nagato-sama.
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeFri Dec 17, 2010 4:17 pm

Ryuu Aokawa

Bože takovej dement jako Rock Lee má být našim senseiem.. Ještě to jeho obočí 18+ , prostě největší dement v Konoze, ještě ta jeho trapná hláška " Síla mládí ", nebo nějak tak .. Řekl jsem schválně nahlas, aby to uslyšeli i mí nový týmoví partneři, respektive amatéři. Jdem radši toho nejlepší, nejšarmantnějšího mistra na světě najít.. Řekl jsem dost ironicky a poté se vydal hledat.
Návrat nahoru Goto down
Sora-chan
Academy student
Academy student
Sora-chan


Počet Příspěvků : 15
Věk : 28
Bydliště : Vrbno ^^
Oblíbená Naruto postava : Sasori
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeFri Dec 17, 2010 4:40 pm

Itsuko Kagayaku
Vydala jsem se za těma úchylama. "To si pořád budeš stěžovat kvůli takovím hloupostem?? " zeptala jsem se podrážděně. Ten kluk mě štval choval se jak idiot. Šla jsem raději za tím druhým ten se apon choval slušně.
Návrat nahoru Goto down
chappi
Academy student
Academy student
chappi


Počet Příspěvků : 16
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Itachi
Registrován : 11. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeFri Dec 17, 2010 6:35 pm

Ryo

Protivnej jako vždycky...mrmlal jsem si pod nos a měl jsem sto chutí mu jednu prásknout.Jak tohle může být můj bratr...Vytáhl jsem kunai a hodil ho nenápadně před bratra.Jejda, promin, omylem mi vyletěl z ruky, řekl jsem nevinně .

Návrat nahoru Goto down
wind
Chuunin
Chuunin
wind


Počet Příspěvků : 153
Věk : 32
Oblíbená Naruto postava : Shikamaru Nara
Registrován : 09. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeSat Dec 18, 2010 12:10 pm

Sachigeru

Když jsme dostali rozkaz se dostavit do kanceláře hokage, nelenil jsem a spolu s týmem se vydal právě tam. Zaťukal jsem na dveře, velmi opatrně a čekal, co se bude dít. Náš sensei musí být nějaký puntičkář, že nás zavolal až sem.
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Academy student
Academy student
Medusa


Počet Příspěvků : 20
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kakashi
Registrován : 10. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeSat Dec 18, 2010 8:18 pm

Suiren

Zrovna jsem měla plnou pusu jídla, takže jsem nemohla mluvit, ale Kyoya to stejnak řekl za nás za všechny. Mezitím co jsem polykala sousta, proletěla kolem mě nějaká tyčka. Podívala jsem se směrem odkud vyletěla a tázavě jsem pozvedla jedno obočí. Ehm...uletěla? Takhle přesně? Zvláštní? Pomyslela jsem si, ale rychle se oklepala a konečně jsem polkla i poslední sousto. Otočila jsem se na našeho nového senseie. Mise? Jsem pro, ale jen aby to nebylo něco na styl hledání uprchlích domácích zvířat, hraček, uklízení nebo hlídání dětí. Toho si užiju víc než dost v domově. Pronesla jsem nezaujatě. Je mi jasné, že asi nic jiného nás nečeká, ale přeci jenom byste mohl splašit něco lepšího. Dodala jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeSat Dec 18, 2010 11:43 pm

Daiki

Když přiletěla hůlka od druhého stolu mírně jsem se usmál a pak dal ruce za hlavu. No misi? Již zítra? Jen doufám že nezkejsneme u vybírání odpadků z řeky. Ale jo aspoň si vyzkoušíme týmovou práci. Protože jak se do mě pokoušel natlouci táta tak přátelé jsou to hlavní. Usmál jsem se a pak si konečně objednal nějaký čaj na účet Senseie. Jo a sensei máte zajímavého bratra. Hlesl jsem když mi donesli zelený čaj. Následně jsem si hůlkama vzal nějaké to maso, dál z mističky rýži a spláchl to čajem.
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeMon Dec 20, 2010 12:54 am

Spoiler:

Yosuke

Po tom, co si nás našel nějaký ninja, který nám oznámil, že se máme dostavit k Hokage, jsme tam s týmem vyrazili. Popravdě, docela jsem se bál, protože jsme ninjové chvíli a hned si nás volá Hokage.. Co to má znamenat?
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Misman
Akatsuki
Akatsuki
Misman


Počet Příspěvků : 2637
Věk : 29
Bydliště : V krvavém pokoji
Oblíbená Naruto postava : Kre...Hidan
Registrován : 27. 06. 09

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeMon Dec 20, 2010 9:11 pm

Yori
Díky zaskřípěl Yori mezi zuby na poznámku o bratrovi.
Takže si dáme sraz zítra, třeba v 10 hodin ráno? zeptal se vás s úsměvem.

Od vedlejšího stolu se najednou ozvalo.
Vy jdete až v deset?! My jdeme už v sedm! zvolal Yoriho bratr.
Tři genini za ním se zatvářili sklesle


Naposledy upravil Misman dne Mon Dec 20, 2010 10:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeMon Dec 20, 2010 9:26 pm

Suo Myuki

Počkala jsem až dorazí celý můj team...
No vida vida... konečně tu mám svůj team, už sem se skoro bála, že nikdy nezjistím kdo můj team vlastně je podívala jsem se na ně dost přísným pohledem. V kombinaci s páskou přes pravé oko a jizvou na tváři to vypadalo dost děsivě...
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeWed Dec 22, 2010 1:10 pm

Yosuke

Tupě jsem se podíval na tu ženskou s páskou přes oko. Vypadala dost strašidelně. Otočil jsem se na Sachigera a Tayuki. Ve tváři jsem měl takový ten "WTF" výraz. Fakt jsem teď nevěděl, co máme dělat. Uhm.. No.. Taky mě těší.. Vykoktal jsem nevrle.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Horox
Akatsuki
Akatsuki
Horox


Počet Příspěvků : 4712
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Deidara, Gaara
Registrován : 09. 09. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeWed Dec 22, 2010 3:50 pm

Tayuki

Tých dvoch som asi trocha rozrušila. Niežeby ma to zaujímalo...
... ale potom som už radšej mlčala a nechala ich na pokoji. To by len chýbalo, aby sme sa nemali radi už pri prvom stretnutí.
Náš sensei nikde, čo sa pravdepodobne mohlo stať len nám. Po nejakom čase nás zavolali do pracovne Hokage. Konečne sa niečo deje!
---
Pri prvom pohľade na senseiku ma skoro zrazilo na zem. Tento tréning rozhodne nebude zábava a leňošenie... čo mi aj vyhovovalo.
Nepovedala som nič, držala som sa svojej mlčanlivosti... na senseiku som len upierala vyvalené oči. Vyzerala strašidelne.
Návrat nahoru Goto down
http://www.rainymood.com/
Medusa
Academy student
Academy student
Medusa


Počet Příspěvků : 20
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kakashi
Registrován : 10. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeThu Dec 23, 2010 5:30 pm

Suiren

Zatvářila jsem se, jako kdyby přemýšlela. Hmmm...hmmmm...v 10 ráno. Jooo to by šlo, to už bych mohla být vzhůru. Kde bude sraz sensei? Zeptala jsem se ještě pro informaci. Jeho bratra jsem si nevšímala, protože pak by si myslel, že je důležitý - to jsem se taky naučila z dětského domova.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeThu Dec 23, 2010 6:44 pm

Suo Myuki

Tak když konečně vím kdo jste, tak se připravte !
Zejtra v 5 ráno se sejdeme na tréninkovém placu 11...
Kdo přijde pozdě končí... otázky? Ne? Dobře tak zejtra...

řekla jsem a opravdu jim nedala žádnou šanci odpovědět
Zmizela jsem v obláčku dýmu...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitimeThu Dec 30, 2010 1:15 pm

Daiki

Usmál jsem se na Senseie. Dobrá Senseii zítra v 10 třeba třeba u takové jedné jabloně na soukromém pozemku? Umál jsem se na Suiren a mrkl. Jablka. Zašeptal jsem směrem k ní a pak se napil čaje. A Senseii mohu se vás tak zájmově zeptat co všechno umíte? Usmál jsem se na něj a čekal jestli nám řekne co umí. Navíc mi jeho bratr už lezl kapku na nervy takže by se asi neměl divit až mu za chvilku přiletí kus vepřového na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konoha - Začátek  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha - Začátek    Konoha - Začátek  - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konoha - Začátek
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» konoha
» Konoha dai senpuu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto: New Story :: Dohráno!/Hra-
Přejdi na: