Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tým 2 - seznámení se senseiem

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 7:28 pm

Morio Osamu

Poškrábal jsem se na bradě a pak jsem se s úsměvem ťukl do čela. "Naučim tě vypustit z úst oheň...ne to už vlastně umíš. No tak to je vlastně výhoda.... Naučim tě, že vypustíš z úst oheň a rychle se začneš točit čim se prostor kolem tebe obalí ohněm a zabrání útokům. Akorát to ještě nemá název, ale už jsem to u někoho viděl a řekl mi jak se to dělá. Chceš?" Řekl sjem s úsměvem a udělal klona, který šel k Ichirovi, aby ho něco naučil.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 7:30 pm

Saburo
Jo!!!
Výskl jsem nadšeně a složil pečeť tygra...
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 9:59 pm

Ichiro

A mě naučíte ten Rasengan sensei? zeptal sem se nadšeně
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 10:07 pm

Morio Osamu

"Nejdříve se musíš naučit vyfukovat určité množství ohně v určitém tvaru. Až dokážeš oheň udělat tenký jako normální katana tak se začneš rychle točit a vždy přestaneš na chvíli používat chakru což oheň jakoby uvolní a on se kolem tebe začne točit a vznikne obrana. Název navrhuji Katon Kaiten" Řekl Pravý Morio Saburovi.

Morio Osamu - Klon

"Neřekl jsem, že tě naučim Rasengan, ale něco podobného." Řekl jsem a poškrábal jsem se na bradě. "Nakoncentruj část Fuuton chakry do dlaně, ale jen malé množství. Musíš obouma rukama. Až se tak stane, tak by se ti v ruce měla objevit modrá až průhledná koule o průměru 5cm. Až se tak stane tak ukončíš koncentraci a hodíš ji na cíl. Pokud se trefíš tak by protivník měl být rychle odhozen a pokud je to slabší protivník tak i omráčen. Je to perfektní technika na zdržení protivníka a když bojuješ na nějakém malém prostranství a kolem jsou třeba výbušné lístky tak po něm hodíš tuhle kouli a odhodí ho to na lístky a....Bum... Tuhle techniku nazývám Nexory."
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 10:09 pm

Ichiro

Poslouchal sem a jen pokyvoval hlavou ... dal sem ruce k sobě a snažil se mezi ně v koncentrovat chakru
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 5:18 pm

Saburo
Zkusil jsem to,co řekl sensei...No nepovedlo se to...
Tohle se naučím...
Říkal jsem si pořád v hlavě a zkoušel to znovu a znovu,až jsem udělal oheň o průměru asi jako tlustší větev,ne jako katana...
Zkoušel jsem to znovu...
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 6:40 pm

Ichiro

Na ruce se mi po delší době iuudělala ta 5 cm kulička
Co dál sensei?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 7:44 pm

Morio Osamu

"Dobře, dobře. Učíš se rychle, ale ještě to není ono." Řekl jsem s úsměvem.

Morio Osamu - klon

Postavil jsem se asi 5metrů od něj a řekl. "Hoď ji na mě."
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 7:46 pm

Ichiro

Vkoncentroval sem poslední zbytky chakry a hodil kuličku proti senseiovi a .. *napiš co se stalo*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 7:58 pm

Morio Osamu - klon

Kulička se za letu rozpadla a nakonec zmizela a mě to jen pohodilo s vlasy. "Máš málo chakry. Lehni si támhle ke stromu a dej si to ovoce. Doplňuje chakru." Řekl jsem a bouchl do země a na stromě se objevilo několik plodů.
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 8:04 pm

Ichiro

Došel sem tam a za pomocí chakry vylezl na strom .. tam sem si sedl a utrhl jedno "jablko" snědl sem ho a seskočil dolů .. znovu sem soustředil chakru .. dělala se další kulička .. vypadala silněji . mnohem více se "točila" hodil sem jí proti Senseiovi
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 8:56 pm

Morio Osamu - klon

*Poof* Ozvalo se a místo mě tam zůstal jen obláček. Ta koule už byla dost silná a tak mě zničila.

Morio Osamu

Saburo už to skoro dokázala a já ji nechal cvičit a došel k Ichirovi. "Tak jsi to zvládl. Později tě naučim Nexory dělat rychleji a dělat jich více." Řekl sjem a odskočil 10metrů a máchl rukou, aby na mě 1 Nexory hodil.
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 9:00 pm

Ichiro

znovu sem začal koncentrovat velké množství chakry do malé koule (5cm) Kulička rotovala až to svištělo .. hodil sem Neroxy na senseie
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 9:07 pm

Morio Osamu

Najednou jsem odlétl, ale větve mě ve vzduchu chytnuly a spustily dolů. Chtěl jsem se zvednout, ale nějak to nešlo. Až asi po 2 sekundách sjem byl schopný se zvednout. "Heh, dokázal jsi mi i rozhodit organizmus a chakru a tim jsi mě na chvili paralizoval. Jdi si odpočinout a dej si pár ovoce."
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 9:08 pm

Ichiro

Takže už to ovládám sensei? usmál sem se
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 9:36 pm

Morio Osamu

"Jakš takš." Řekl jsem se smíchem a sledoval toho druhého s Katonem.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 10:13 pm

Saburo
Už se u mě vytvořila menší katonová sféra,ale ještě to nebylo ono...
Zkoušel jsem to znovu,ale moc chakry mi už také nezbývalo...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 5:49 pm

Morio Osamu

Podíval jsem se na Saburu a ten už kolem sebe roztočil oheň a vypadalo to jako jutsu Hyuugů. "Jsi dobrý." Řekl sjem a usmál se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 6:31 pm

Saburo
Už se mi povedlo formovat oheň do tloušťky,jakou jsem chtěl a tak jsem se začal otáčet na místě...Sice mi to chvíli nešlo,ale potom už se kolem mě oheň točil a vypadalo to fakt jako kaiten...Ale s katonem...
Dorotoval jsem...
Je to ono???
Zeptal jsem se senseie,protože mi ta rotace ještě nešla úplně dokonale...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 6:45 pm

Morio Osamu

"Ano je. A teď si vymysli název." Řekl jsem a mrkl na něj.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 6:47 pm

Saburo
Jo...A vymyslel jsem i vylepšení...
Řekl jsem a vyskočil do vzduchu a roztočil jsem se proti stromu a vypadalo to jako tsuuga ale s katonem...
Strom jsem trochu zničil a trochu shořelo...
Fire kombo!!!
Zařval jsem,když jsem dopadl na druhé straně...
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 07, 2009 7:59 pm

Ichiro

Nijak sem nevnímal okolí.
Usnul sem pod stromem na kterém rostli ty plod od senseie
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 12:33 am

Z ničeho nic se u vás objevil člen ANBU a čekal až si ho všimnete
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 12:49 pm

Morio Osamu

Všichni jsme se rozešli za Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým 2 - seznámení se senseiem
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto: New Story :: Dohráno!/Postavy-
Přejdi na: