Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tým 2 - seznámení se senseiem

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:44 pm

Morio Osamu

"Váš úkol je získat svitek, máte na to hodinu, aby jste ho získali. Je mi jedno jak, ale neubližte si." Řekl sjem a mávl rukou, aby šli do lesa promyslet taktiku.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:46 pm

Sarubo
Na nic jsem nečekal a vydal jsem se do lesa...
Dobře...Musím být rychlejší...
Pomyslel jsem si a utíkal a vyhýbal jsem se stromům...byl jsem pojištěný kawarimi,bezpečnost především...
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 8:59 am

Ichiro

Doběhl sem Saruba
Hele, hele já to nechápu .... jakej svitek? Kde
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 2:56 pm

Sarubo
Nevím...Ale každopádně ho získám první...
Řekl jsem nadšeně a nadějně...
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 3:03 pm

Ichiro

Soutěž mezi náma dvěma? Aha já myslel že to bude že svitek máme vzít senseiovi..
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 3:04 pm

Saburo
Ani pořádně nevím,co máme dělat...
Řekl jsem vážně ale i trochu ironicky a vyhnul jsem se stromu...
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 3:06 pm

Ichiro

No já právě myslel že sensei má svitek a mi ho máme porazit řekl sem mu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 4:02 pm

Morio Osamu

Spokojeně jsem lěžel opřený o strom se zavřenými oči. Poslouchal jsem pomocí šustění listů, co si asi říkaj. Trochu jsem se usmál, že vůbec nevědí, co mají dělat, ale doufal jsem, že jim dojde, že mám na mysli spolupráci.
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 4:13 pm

Ichiro

Prostě na 100% myslel že máme spolupracovat a sebrat svitek jemu .. pojď vymyslíme Taktiku mylel sem to spíš tak že on vymyslí
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 5:56 pm

Saburo
No když myslíš...
Řekl jsem a potom začal přemýšlet...
Dobře takže...Sensei teď asi odpočívá,takže bych ho mohl překvapit svými katon jutsu,a ty bys potom jen vzal svitek...
Řekl jsem svůj hodně hloupý plán...
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:01 pm

Ichiro

Dobrá .. můžem to zkusit jenže já nevím kde ten svitek má ... podrbal sem se na bradě
Vylepšíme to s tebou půjde můj klon já oběhnu celé bojiště a vyjdu na něj zezadu
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:02 pm

Saburo
Dobře...Jak chceš...
Řekl jsem a připravil se...
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:05 pm

Ichiro

Bushin no jutsu objevila se moje kopie
Ta zatím oběhl sem celé bojiště a byl sem zezadu u senseie .. čekal sem až Saburo použije jutsu
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:08 pm

Saburo
Složil jsem pečetě...
Katon: Goukakyuu no jutsu!!!
Řekl jsem a vypustil proud ohně na senseie...
Tak...Tohle by mohlo vyjít...
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:10 pm

Ichiro

Pomalu sem se plížil k senseiovi a hledal ten svitek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:22 pm

Morio Osamu

Heh, klon a obejití ze zadu dobrý nápad. Škoda, že neví co umím, asi jim na akademii o Sanninech nic neříkali. Pomyslel jsem si a když na mě letěl oheň pračtil jsem dlaní do země a předemnou vylezl stonek nějaké kytky a ta se rozevřela a udělala mi štít a oheň dohořel. Mezitím strom u kterého jsem ležel chytil Ichira za nohy a on vysel hlavou dolů. Jediná naděje byl ten Saburo.
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:26 pm

Ichiro

Veděl sem že to bude k prdu ale jak mě sensei chytl chvilku se mi díval do očí .. i když je silnáý snad to chvilku vydrží .. v očích mi zářil Naokigan a ...

Sensei bojuje proti nám dvoum .. já tam vysím na to m stromě .. najednou tam přiletí Saburo a spalí senseie Katonem ...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:27 pm

Saburo
Když Ichiro visel hlavou dolů,tak jsem udělal závažný krok...
Vykočil jsem do vzduchu,přelétával jsem senseie a hodil kunai a mířil jsem na provaz,který držel Ichira ve vzduchu...Když jsem byl nad senseiem,tak jsem skložil pečetě...
Katon: Goukakyuu no jutsu!!!
Na senseie vyletěl oheň jako předtím...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:33 pm

Morio Osamu

Ichirovi jsem se do očí nedíval, vůbec jsem ho neřešil. Vše za mě dělal ten strom, takže mě do genjutsu nechytl. Kunai se zapíchl do větve co ichira držela, ale držela ho dál. Kytka předemnou zabránila 3 koule a dvě co na mě letěly odrazila obrovská větev stromu co z ničeho nic vyrostla. Vyskočil jsem na tu větev a odrazil se na letícího Saburu. Byl jsem jen jako "návnada", protože ze spoda už na Saburu letěli dva stonky kytek, který měly v úmyslu ho chytit a obmotat ho a položit na zem. Hm, asi jim ještě nedošlo, že u sebe nemám žádný svitek a jen je tahám za nos. A nikdy po nich nemohu nic chtít bez určitých informací, neřekl jsem jim jeslti ten svitek mám nebo kde ho mám a jaké následky mohu být a další věci. No asi s nimi budu muset zapracovat na logice a myšlení, ale taktiku a spolupráci mají ukázkovou. Pomyslel jsem si za letu.
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:35 pm

Ichiro

Přetočil sem se a odřízl Kunaisem stonek .. spadl sem na zem a s Kunaiem v ruce sem se vrhl na Senseie
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:36 pm

Saburo
Když ke mě letěl sensei,tak jsem udělal salto,abych získal do kopu sílu,a potom jsem kopnul směrem na senseiovu hlavu...
Hned za kopem jsem vypustil další vlnu ohně směrem na senseie,protože pokud se to povedlo a senseie bych kopnul do hlavy a odrazil,tak by se tomu ohni těžko vyhýbal...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:46 pm

Morio Osamu

Ichiro sice odřízl větev, která byla tlustější než jeho ruka, sice jsem nevěděl jak to udělal, ale v zápetí ho chytla další větev a obalila ho až k pasu, aby se od tamtud nedostal. Saburo mi dal pěknou šlupu do obličeje a já hezky padal dolů. V zápětí na mě letělo obrovské množství ohně. "Asi vás přestanu šetřit." Řekl jsem a vytáhl jsem obrovský meč za zády, který byl větší jak já a máchl snim před sebe a oheň se rozpulil na půl a minul mě a napálil to do země. Udělal se obrovský dým a šlahouny co šli po Saburovi ho čaply za nohy a obmotaly a spustily na zem. Já dopadl do prostřed mezi Sabura a Ichirua. "Takže, svitek nemám. Povinost při zadání úkolu je přesně říci co po vás kdo chce. Neřekl jsem vám téměř nic a svitek neukázal. Což už vám mělo napovědět, že v tom bude nějaký háček. Jako zprávný sensei vám mám nejdříve ukázat jako se to dělalo už po staletí co chci, aby jste mi vzali. Ve skutečnosti u sebe nemám ani jediný svitek. Celou dobu už od začátku, kdy jste utekli do lesa jsem věděl co uděláte a to pomocí listů a stromů. Asi chcete vědět co dokážu, že?" Řekl jsem jim uplně klidným a milým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:50 pm

Saburo
Měl jsem ruku volnou,a tak jsem se plesknul do čela...
Sakra...A tohle mě nenapadlo...
Pomyslel jsem si a pousmál se...
Ale...Jinak nám to docela šlo ne???
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:53 pm

Ichiro

No jasně chcem to vědět .. ale hlavama dolů to poslouchat nemusíme co? zeptal sem se dost naštvaným tónem
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:54 pm

Morio Osamu

"Šlo vám to výborně. Jste první žáci, co mě donutili se zvednou od sezení u stromu." Řekl jsem a dal si meč za záda a luskl prsty. Větve a šlahouny co vás držely se vrátily do stromu a do země. "Tak a kdo poznal co užívám za techniky?"
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 6:57 pm

Saburo
Podle mě používáte spojení dotonu a suitonu...
Řekl jsem zamyšleně pak jsem se pousmál nad tou...Lichotkou...
Tak...Teď bych mohl zesílit...
Problesklo mi hlavou a v očích mi zajiskřilo...
Nemohl byste mě naučit nějakou novou techniku???
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 7:02 pm

Morio Osamu

Jen jsem se usmál. "Používám Fuuton, ale elementární jutsu nejsou má oblíbená a jelikož už od malička jsem vychováván v lese tak dokáži urychlit a zkrátit růst a vývin rostlin. proto jsem dokázal tak rychle na tebe poslat stonky kytky a podobné věci. Umim toho více, ale kdybych vám to řekl tak tu usnete. Saburo-kun ty umíš Katon, že? Fuuton neumíš?" Řekl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 7:13 pm

Ichiro

Já mám Fuuton řekl sem senseiovi
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 7:16 pm

Morio Osamu

"Ichiro, tebe bych mohl naučit něco jako býval Rasengan, ale trochu na jiném principu a Sabura jsem chtěl naučit ohnivý kaiten, jako mají v Hyuuga klanu. Nebojte něco vás rozhodně naučim." Řekl sjem s pozvednutym palcem na pravé ruce.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitimeTue Nov 03, 2009 7:24 pm

Saburo
Jo!!!To by se mi hodilo...Ale fuuton bohužel nemám...
Řekl jsem zklamaně...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým 2 - seznámení se senseiem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 2 - seznámení se senseiem   Tým 2 - seznámení se senseiem Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým 2 - seznámení se senseiem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto: New Story :: Dohráno!/Postavy-
Přejdi na: