Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Po stopách předků

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Po stopách předků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po stopách předků   Po stopách předků - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 22, 2012 8:02 pm

Mistrině se na tebe dál dívala. A kdo řekl, že tě budu učit genjutsu? Na genjutsu tu nejsem odborník já... ozvalo se za Obitem, ale to už letěl dopředu a spadl na ústa. Máme spoustu času na trénink... dodala...

Hiroshi dostal kopanec, ale zase tak silný nebyl. Jako slabý taky ne, ale možná že by i Hiroshi dokázal dát silnější. A já taky nikdy neřekl, že jsem odborník na taijutsu... řekl dědek. To ovšem neznamená, že tě v něm pár fint nedokážu naučit... dodal a narovnal se. Při tom se ozval zvuk, jako když někdo jde v mrazících po trávě...
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Shiro


Počet Příspěvků : 171
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kyuubi
Registrován : 26. 05. 11

Po stopách předků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po stopách předků   Po stopách předků - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 22, 2012 8:08 pm

Obito

Projel se tváří po zemi, ale když se zvedal, měl ve tváři úsměv. Hmm, už jsem si myslel, že nezačnete! Pak se otočí na ženu a ta mohla spatřit aktivovaný Sharingan s dvěmi tomoe. Obito měl po smrti senseie v sobě dostatečné množství nevybitého vzteku na to, aby si s tou ženskou parádně zabojoval. Tak se do toho dejme paní...říkáte, že tady jde všecko lépe? Tak to vyzkoušíme!!! V rychlosti složí pečeti a pak proti ženě plivne obří ohnivou kouli. Katon: Goukakyuu no Jutsu!
Návrat nahoru Goto down
wind
Chuunin
Chuunin
wind


Počet Příspěvků : 153
Věk : 32
Oblíbená Naruto postava : Shikamaru Nara
Registrován : 09. 12. 10

Po stopách předků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po stopách předků   Po stopách předků - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 22, 2012 8:11 pm

Hiroshi Okinawa

Já tu taky nejsem od toho, abych dostával kopance do držky... Promluvil jsem snad poprvé od doby, kdy jsme do vesnice přišli. Bylo mi jasný, že tahle trojka umí jen to, co se jím hodí. Tady jsme nebyli v Konoze, kde se ninjové specializujou podle základních schopností. Tyto učitelé uměli techniky, které si sami vynalezli, nebo používají techniky přizpůsobené jim.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Po stopách předků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po stopách předků   Po stopách předků - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 22, 2012 8:25 pm

Dědek se podíval na Hiroshiho. V tom máš opravdu pravdu, jsi tu proto, aby ses něco naučil. A proč se nazačít s trochou taijutsu, že? Kdyby jsme nebyly tady, tak jsem tě tím prvním úderem mohl zabít. Ale díky svým zvýšeným reflexům jsi se dokázal alespoň částečně ubránit. A pokud se máš bránit nekromantovi, tak by sis měl poradit se mnou jako nic... takže je tvoje kolo... řekl.

Mistrině se usmála. Ano... pochopil jsi to správně, tady musíš být iniciativní, musíš se snažit, nedělat jen to co můžeš, ale cokoliv! Protože dokud nás tu neporazíte, tak se nedostanete pryč... řekla a její ruka vzplála ohněm, kterým rozpůlila tvojí techniku bez problémů. Sice to nebylo špatné, ale budeš se muset mnohem víc snažit! řekla
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Shiro


Počet Příspěvků : 171
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kyuubi
Registrován : 26. 05. 11

Po stopách předků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po stopách předků   Po stopách předků - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 22, 2012 8:31 pm

Obito

Se zasmál. Už jsem vážně potřeboval někoho, komu bych mohl šlápnout do tváře, škoda jen, že jste žena...má gentlemanská část trpí! Pak se jí zahledí do očí a Sharingan se protočí. V tu samou chvíli Obito vystartuje a objeví se napravo od ženy, kde složí několik pečetí. Katon:Goukakyuu no Jutsu! A vyšle proti ženě opět ohnivou kouli. Zvuk toho všeho byl nějaký divný.
Návrat nahoru Goto down
wind
Chuunin
Chuunin
wind


Počet Příspěvků : 153
Věk : 32
Oblíbená Naruto postava : Shikamaru Nara
Registrován : 09. 12. 10

Po stopách předků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po stopách předků   Po stopách předků - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 22, 2012 8:33 pm

Hiroshi Okinawa

Už dlouho dobu jsem přemýšlel, že si osvojím vlastní styl boje. Pokud k tomu měla být nějaká příležitost, tak to mělo být právě teď. Usmál jsem se, sice křečovitě, přesto to byl rozdíl od obvyklého pohledu, kterým jsem obvykle nabízel. Rozeběhl jsem se proti dědovi, který bezbraně postával naproti mě. Chtěl jsem mu vrátit jeho útok i z úroky. Pokud se v této realitě zvýšily naše smysly, měl jsem šanci dělat si s ním co chci.

Vrhl jsem kunai, který jsem měl v ruce, čímž jsem chtěl docílit jeho pohybu. Buď uhne, nebo se bude krýt. Na konci kunaie byl téměř neviditelně přivázaný provázek s kouřovou bombou. Rozhodně jsem stále běžel k němu... podle reakce jsem chtěl konat...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Po stopách předků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po stopách předků   Po stopách předků - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 22, 2012 8:46 pm

Daiki

Co se týkalo boje, započalo utkání jeden na jednoho. Daiki vyfasoval onoho jizvouna, který kolem něj okamžitě vytvořil jakousi suitonovou dračí techniku, což nebylo rozhodně hezké. Daiki využil oné hole, zepřel se na ní a použil jí k odrazu do vyšší výšky, než by byl schopen pouze za pomoci nohou. Ve vzduchu pak vytáhl kunai a několik senbonů. Nejprve hodil viditelný kunai přímo na onoho ninju a následně vypustil i senbony, které nebyli skoro okem zaznamenatelné. Byla to jediná možnost, jelikož neměl ponětí, jak by asi tak měl vyblokovat onu vodní techniku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Po stopách předků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po stopách předků   Po stopách předků - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 22, 2012 10:04 pm

Obito složil pečetě rychleji, taky mířil mnohem přesněji, než obvykle, ale nebylo mu to moc platné. Mistrině prostě dalším pohybem ruky přesekla ohnivou kouli a zrušila jí tak. Ach ano, když jsi to použil poprvé měl jsi možná šanci, ale stejná taktika na mě nikdy nebude platit 2x... řekla

Vrásčitej dědek se kunai uhnul letmým pohybem doprava...

Drakovi ses ale nevysmíkl a ten tě svíral dál a víc a pomalu utahoval. Chlápek s jizvou se ušklíbl...
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Shiro


Počet Příspěvků : 171
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kyuubi
Registrován : 26. 05. 11

Po stopách předků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po stopách předků   Po stopách předků - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 22, 2012 10:17 pm

Zajímavé bylo, že při přeseknutí mystryně necítila nic co by bylo ohněm, spíš měla pocit, jako by máchla vzduchem, zato za zády cítila zvyšujícíse teplo.

Obito

Je fajn, že tu jde všecko jednodušeji a rychleji. Asi to pojmenuju, Prokletí zrcadlového světa. Ohnivá koule na ženskou neletěla zprava, ale zleva, jen ženin zkreslený vizualní obraz, způobený slabým a nespolehlivým genjutsu ukazovalo opak. V tu chvíli se iluze před ní rozplynula a ona poznala úplně, že koule se valí z jiného směru.
Návrat nahoru Goto down
wind
Chuunin
Chuunin
wind


Počet Příspěvků : 153
Věk : 32
Oblíbená Naruto postava : Shikamaru Nara
Registrován : 09. 12. 10

Po stopách předků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po stopách předků   Po stopách předků - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 01, 2012 12:22 pm

Hiroshi

Okamžitě jsem zrychlil a vyskočil jeho směrem. V letu jsem ho pak chytil za pas a začal s ním obrovskou rychlosti rotovat. Těžko jsem si mohl domyslet, kde je tu zem, takže jsem vlastně nevěděl, kam ho zapíchnout. Každopádně díky ostatním, který ještě na něčem záhadném stáli, jsem si odvodil, kam zhruba ho mám umístit. Obrovskou rychlostí jsem s ním mířil k "zemi".
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Po stopách předků - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po stopách předků   Po stopách předků - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Po stopách předků
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto: New Story :: Hrací místnost-
Přejdi na: