Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Oko bouře (před 10 lety)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 10:44 pm

Nebe rozčísl klikatý blesk. Paluby lodí bičoval déšť a před vámi se začala zlověstně rýsovat Kirikagure no Sato jako mlčenlivá hrozba. Válka trvala už druhým rokem a tohle byla poslední šance jí ukončit. Spojené armády Konohy a Suny se blížily s drtivou převahou, ale všem bylo jasné, že pokud Kiri padne, tak to bude jen s velkými ztrátami na straně útočníků. Na lodích byly stovky jouninů i Chuuninů, válkou zocelených veteránů, ale nic je nemohlo připravit na to, co je čekalo, byli totiž na moři a moře, to bylo území Kirigakure, zde byli páni oni... další blesk pročísl nebe, ve stejnou chvíli se z vony vynořil obrovská žralok, tvořený opět jen vodou, mihl se jako hrozivý stín a doslova přepůlil vedoucí loď... jen vteřinu na to se spustila palba, z obou stran vyletělo mnoho útoku, většina se rozprskla o neviditelné štíty na obou stranách, na vrhání kunaiů bylo příliš větrno. Vedoucí lodě se dostaly dostatečně blízko a na rozbouřené moře z nich vyskákaly ninjové, které přívitala jen vysoká zeď bráněná po zuby ozrbojenými nepřáteli, bitva o Kirigakure no sato právě začala...
Návrat nahoru Goto down
wind
Chuunin
Chuunin
wind


Počet Příspěvků : 153
Věk : 32
Oblíbená Naruto postava : Shikamaru Nara
Registrován : 09. 12. 10

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 10:46 pm

Yuuto Okinawa

Měl jsem obrovský rozhled nad bojištěm, jelikož jsem byl ve vzduchu na přivolaném sumonovi. Mohl jsem vidět všechno, co jsem potřeboval. Naše jednotka se zrovna připravovala na střed s případným odporem na nebi. Přál jsem si, aby už byl konec, jelikož už to hrobové ticho říkalo, že tu dnes zemře spousta lidí. Kirigakure byla svým způsobem zvláštní vesnice, o které se toho vědělo velmi málo, takže jakýkoliv postup za hradbou byl velmi nebezpečný. Naše speciální skupina právě dostala povel na průlet za hradby...
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Shiro


Počet Příspěvků : 171
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kyuubi
Registrován : 26. 05. 11

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 10:47 pm

Mei Uchiha

Stála mezi mnoha dalšími shinobi připravená k útoku. Zírala vstříc blížící se Kirigakute, avšak myšlenkami, myšlenkami byla někde jinde. Myslela na svého syna, svého malého chlapce, kterého nechala tak daleko v Konohagakure. Její myšlenky se teď upínaly pouze k němu, protože pro ní byl to jediné co měla. Její myšlenky však přerušilo něco, co vyskočilo z vody a zdevastovalo vedoucí loď - obří žralok. To jí vrátlo zpět do reality. Připravila si kunaie, shurikeny a své malé tanto. Spolu s ostatními se vydala do bitevní vřavy...vše začínalo a také končilo.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 10:50 pm

Uzumaki Kenshin

Stál na přídi jedné z vedouchích lodí, když v tom se úplně první loď rozložila díky útoku vodního živlu, na který se Kikigakure no Sato zaměřovala. Bylo to vcelku nepříjemné, jelikož nyní měli slušnou převahu, díky dostatku vody. Ovšem, jelikož byla země vírů původně taktéž na vodě, existovali jsité techniky, které mohli zabezpečovat plavidla, aspoň dočasnou ochranou.
Proto poskládal několik pečení v rychlé sérii za sebou a bouhl lehce do dřevěné konstrukce lodi. Kolem vnějšího dřeva, které bylo částečně ve vodě se začala šířit modrá vrstva. Byla to bariera, která sloužila jako štít. Měla by aspoň tuto loď uchránit před aktivitou, která by mohla přijít z hlubin, ovšem ne na trvalo. Technika je účiná pouze ve chvíli, kdy její uživatel stál na některé z částí této lodi, "Dámy a pánové... párty začíná," pronesl s úměvem a sledoval bojovou vřavu, která pozvolna propukala.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 10:59 pm

Průlet za hradby se povedl celkem bez problémů, většina obránců byla zaměřena především na lodě, které kryly váš postup. Hradby jste přeletěly, pod vámi se rozprostřela vesnice ukrytá v mlze.

Mezitím se velká síla ninjů dostala pod hradby, ale byly zasypávání shora různýmy technikami. Mnozí padli, další vyrazili kolmo nahoru přímo po hradbě. Pod hradbami byla všude voda, takže vyvolat velké summony na proražení hradeb nebylo možné. Někteří sice útočili mohunýmy katon útoky na hradbu, ta ale držela...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 11:06 pm

Uzumaki Kenshin

Jakmile se jejich loď přiblížila ke břehu, spustil barieru a seskočil na vodní hladinu. V ruce si nesl jen svojí ocelovou tyč modré barvy, kterou používal k některým specifickým technikám. Například kolem ní mohl vytvořit barierový štít, který ho chránil před fyzickými zbraněmi, který se nyní hodil, jelikož okolím bezpochyby létalo spousty Kunaiú. Obratně následně vložil chakru do chodidel a začal skákat nahoru na vrcholek hradeb. "Použíjte Dotonovou techniku a ty hradby narušte od spodu!" zařval na několik Shinobi, kteří se zřejmě pokoušeli prorazit hradby.
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Shiro


Počet Příspěvků : 171
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kyuubi
Registrován : 26. 05. 11

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 11:09 pm

Mei Uchiha

Díky Sharinganu jí nedělalo velký problém vyhnout se letícím shurikenům a technikám. Sama využila některých technik, v poslední chvíli se jim vyhnula a vmetla do řad obránců pořádné Goukakyuu no jutsu, které sebou vzalo několik shinobi z Kirigakure. Díky tlaků ostatních shinobi kolem ní se nakonec podařilo prorazit obranu a stanout na vrcholku hradeb. Jeden z Jouinů vydal ostatním ninjům rozkazy k pomoci ostatním jednotkám dobýt i zbylé části hradeb. S přikývnutím se rychlými kroky vydala spolu asi s dvacítkou chuninů a jouinů po hradbách na pomoc ostatním Shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 11:18 pm

Odpor ninjů z Kirigakure byl rozhodný. První vlna, která se dostala na hradby byla smetena, ta druhá získala už nějakou stabilitu. Přesto byly útočníci zatím v menšině, protože většina byla ještě na lodích. Proběhlo několik menších potyček na hradbách, ale pak se objevil jounin, těch bylo už v Kiri málo, většina jich padla v předchozích bitvách. Bleskurychle složil pečetě a poslal přes hradbu mohutného vodního draka, ten smetl několik útočníků a s nimi i pár obránců... teď se řítil na vás...
Návrat nahoru Goto down
wind
Chuunin
Chuunin
wind


Počet Příspěvků : 153
Věk : 32
Oblíbená Naruto postava : Shikamaru Nara
Registrován : 09. 12. 10

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 11:27 pm

Yuuto Okinawa

Zaútočili jsme střemhlav k zemi, abychom se mohli rychle rozprchnout do města. Těsně nad zemi jsem seskočil na nějakou ze střech. Vydal jsem se velmi rychle do útrob města - našim úkolem bylo odjistit jakoukoliv podpůrnou ochranu města. Hledal jsem cokoliv, co by mělo co dočinění se zdrojem. Ostatní z ANBU už jsem nějakou chvíli neviděl, jen jsem doufal, že všichni splní své úkoly...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 11:28 pm

Uzumaki Kenshin

Když se již konečně dostal na hradby, čekalo ho nemilé překvapení. Během boje dorazila poslední elitní garda Kirigakure no Sato. Problém byl, že odpálila vodní techniku přímo do řad lidí z Konohy. Neměl již čas, připravit pohlcující barieru, takže nezbývalo nic jiného doufat, že náraz nějak přežije. Zabodl tedy hůl do kusu hradby a rozšířil skromnou barieru aspoň před své tělo. Pouze změnil její funkci. Tentorkát dokázala krátce odolávat ninjutsu, ale fyzické zbraně jí mohli projít. Jeho styl boje byl trochu jinatší a hlavně, nebyl dobrý na dobývání. Musel být buď v poli a nebo v obraně. Tady byl přílie na ráně. Kéž by tu byla Naomi, ta by se začala porotvat z jedné strany jejich vesnice na druhou a byl by konec, problesklo mu v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Shiro


Počet Příspěvků : 171
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kyuubi
Registrován : 26. 05. 11

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 11:32 pm

Mei Uchiha

Shinobi kolem ní umírali, po desítkách. Jakmile se jí a dalším podařilo zaujmout jakéž takéž postavení, objevil se tu Jounin. Na toho si zrovna netroufala, nebyla tak silná, aby se mu mohla postavit v souboji jeden na jednoho. Nebylo však zbytí a někdo s ním bojovat musel, její výhodou však naštěstí bylo pár dalších, převážně Chuninů. Drak, celý z vody směřoval směrem k nim, avšak naštěstí Mei zahlédla svým sharinganem pečeti a tak se mohla pokusit o stejný výtvor, avšak by to znamenalo dosti se vysílit, toto nebyla technika stavěná pro její level. Nicméně složila stejné pečetě a pokusila se vyvolat stejného vodního draka. V kopírování nebyla k zahození.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 11:39 pm

-> Yuuto Okinawa
Obrana uvnitř samotné vesnice nebyla moc velká. Kirigakure už neměla dost lidí, aby si mohla dovolit nechat moc záloh. Zřejmě vsadili všechno na obranu vnější linie, která byla nejpevnější. Jediné cíle které jsi spatřil byly však malé nemocnice, kam se nosili ranění. Byly jen špatně chráněné. Kromě toho jen 3 pozorovatelny, které je měly nejšpíš varovat...

-> Mei Uchiha, Uzumaki Kenshin
Tvoje technika se podařila. Vodní drak vyletěl proti tomu prvnímu, srazili se a všude kolem vytryskla voda. Bohužel tvoje technika byla slabší a nedokázala jí zcela zastavit, jen jí oslabila. Oslabenou techniku však pohltila Kensinova bariéra. Jounin vytáhl katanu zavěšenou na zádech a jakmile uviděl sharinan vrhl se přímo na Mei... zabít Uchihu byla prestižní záležitost. Cestou smetl 2 chuuniny, kteří se mu postavily do cesty...

Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 11:44 pm

Uzumaki Kenshin

Spokojeně se usmál a pak se již konečně pustil do vesnice. Jakmile se ocitl za hradbou, začal hodnotit situaci. Tyč si prozatím umístil na záda a pak začal tvořit několik pečetí, několikrát za sebou a dokončil to dvěmi podivnými znaky, které udělal každou rukou jinak. Následně obě ruce položil na zem a pronesl: "Vířivá technika, spoutání!" vytvořil tak pečeť, která se rozrostla do okruhu asi 250 metrů okolo něho. Měla za úkol omezit pohyb každé postavě, která na sobě mala ty dva znaky co udělal ve vzduchu. Jedním byla znak, který nosil každý ninja z Kiri a druhým byl znak země vody, který se obvykle nacházel na oděvu Mizukageho.
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Shiro


Počet Příspěvků : 171
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kyuubi
Registrován : 26. 05. 11

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 11:48 pm

Mei Uchiha

Pocítila nezanedbatelný úbytech chakry, když stořila draka, který se srazil s tím druhým. Jakmile uviděla Jouina, který se vydal směrem k ní, aby jí zabil. Ona se však nebáhala, protože jí kupředu hnal pocit, že pokud ukončí tuto válku, bude mít její Obito lepší život. Rozběhla se tedy směrem k Jouinovi, po cestě poskládala několik pečetí. Raiton:Gian! Vystřelí na muže elektrický výboj, který by měl vzhledem k povaze jeho Jutsu zabírat nejlépe.
Návrat nahoru Goto down
wind
Chuunin
Chuunin
wind


Počet Příspěvků : 153
Věk : 32
Oblíbená Naruto postava : Shikamaru Nara
Registrován : 09. 12. 10

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 11:51 pm

Yuuto Okinawa

Tušil jsem, že to tady bude takto vypadat. Vesnice byla vyčerpána neuváženou válkou, která ji tentokrát bude stát hlavu. Měl jsem plán pro případ, že naše skupina nebude mít co dělat. I když jsem tušil, že venku umírají naši lidé, nemohli jsme nic moc pro ně udělat. Navíc podvědomě jsem tušil, že jsme ve výhodě. Už před invazí jsem chtěl proniknout do archivu zakázaných tehchnik Kirigakure. Postupoval jsem dál do centra, kde jsem hledal hlavní budovu. Zároveň jsem doufal, že nepotkám Mizukageho...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 12:02 am

-> Uzumaki Kenshin
Jakmile jsi vyvolal bariéru uviděl jsi několik ninjů, kteří stáli za hradbami, nejspíš jako menší záloha, bylo jich 7. Mezi nimi i genini, prakticky ještě děti. Proti tobě vyletělo několik kunaiů. Zdálo se, že genini mají na sobě různé šaty a tvoje technika je nezastavila

-> Mei Uchiha
Jounin se nestihl vyhnout tvé technice a dostal zásah. Zranění ho zpomalilo ale také naštvalo. Vrhl katanu proti dalšímu ninjovi, co mu zastoupil cestu, ta ho zasáhla do prsou a on následně přepadl přes hradby. Jounin běžel dál, vytáhl kunai a vrhl se přímo na tebe. Zranění ho ale dost zpomalovalo.

-> Yuuto Okinawa
Několik výbuchů na určených místech tě utvrdilo v tom, že minimálně několik cílů bylo zničeno. Když jsi dorazil dále do centra, tak jsi zjistil, že kolem centra je vybudovaná poslední obranná linie. Byla ještě více opevněná, než ta první. Uviděl jsi nejméně 2 mistry meče a několik jouninů.

Návrat nahoru Goto down
wind
Chuunin
Chuunin
wind


Počet Příspěvků : 153
Věk : 32
Oblíbená Naruto postava : Shikamaru Nara
Registrován : 09. 12. 10

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 12:11 am

Yuuto Okinawa

Nebyl jsem moc potěšený tímhle posledním křečovitým poklesnutím Kirigakure. Každopádně jsem se chtěl přes ně nepozorovaně dostat. A abych tak učinil, musel jsem získat jejich pozornost. Nebyl jsem šílený a nechtěl s nima bojovat, takže jediná možnost byla. Sundal jsem jednu rukavici a nutným škrábnutím jsem potřel dlaň krví. Kuchiyose no Jutsu! V obrovitém zmatku, který nastal při přivolání spadly asi dva baráky. Přes všechen dým byl vidět obrovitánský pes, který se řítil vesnicí a přímo před očima hlídky devastoval a zabíjel nevinné vesničany.

Zůstal jsem skrytý ve stínu a čekal, až se zjeví nějaká slabina v jejich hlídce. Stále jsem se obával Mizukageho, který se tu pravděpodobně někde ukrýval.
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Shiro


Počet Příspěvků : 171
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kyuubi
Registrován : 26. 05. 11

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 12:13 am

Mei Uchiha

Podařilo se jí zasáhnou Jounina, avšak tak jen probudila spícího Tygra. Pomoci svého Sharinganu se vyhla prvnímu útoku a zblokovala jej svým Tantem. Ve stejném okamžiku pak použila výkop nohou, aby jej od sebe dostala, ale v Taijutsu už tak zběhlá nebyla a byla tu možnost, že její ránu vykryje.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 12:13 am

Uzumaki Kenshin

Nechal pečeť volně působit a otočil se, aby zhodnotil situaci v nejbližším okolí. Spatřil skupinu... dětí! Nemohl je přeci zabít, i když se po něm vyřítilo několik kunaiú, které lehce posrážel svojí tyčí, kterou hravě opět vytáhl. Nevěděl co s nimi. Zapečetit jim jejich chakru, nějakou technikou bylo příliš kruté. Oni přeci za tento masakr přeci jen nemohli. Bohužel na ně nemohl jen tak použít nějakou pečeť, na omezení jako předtím. Byla určená na větší počty a ne na takto malé děti. Jejich těla by to nemuseli vydržet.
Rozhodl se je tedy pouze chytit do bariery. Vytvořil několik pečetí pouze jednou rukou, a pak mezi děcka hodil svojí tyč. Okolo ní se následně vytvořila dvojvrstvá bariera. Jedna vrstva pro případný vnitřní útok a druhá pro vnější. Ještě než je opustil, tiše k nim pronesl: "Děcka... až tento masakr skončí... ochraňujte své rodiny, ale tak, aby jste neporušovali mír. Udělejte z Kirigakure jinou vesnici, než je nyní." Když domluvil, mírně se na ně usmál a odešel. Vydal se totiž na pomoc hlavní skupině, které nejspíše velel sám Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 12:27 am

-> Yuuto Okinawa
Obří pes se rozběhl na obranou linii. Samozřejmě v tu chvíli ho zasypaly kunaie a různé techniky. Ninjové ale držely pozice. Bojovali zde totiž za svoje rodiny. Domy kolem ale byly prázdné, civilisté se zřejmě evakuovaly. Když byl pes už jen kousek od obrané linie tak vyběhl jeden z mistrů meče. Viděl jsi jen jak se mihnul a pes padl na zem... bez známek života...

-> Mei Uchiha
Útok si zablokovala, ale jeho větší síla tě rozhodila z rovnováhy, tvůj kop šel pak úplně mimo. Jounin byl daleko zkušenější. Všude kolem tebe se bojovalo velice usilovně, takže nebyla moc šance, že by ti někdo pomohl. Jounin složil rychle pečeť a odpálil tě pár metrů daleko nějakým divným vodním výbuchem...

-> Uzumaki Kenshin
Na dětech jsi viděla vztek, zlost, ale také bylo vidět, že jsou rády, že je tahle bitva prozatím za nimi... Hokage se však do bitvy ještě nezapojil zřejmě. Pár ninjů se dostalo za hradbu, ale většina vašich zatím bojovala o život na hradbách a pořád se nepodařilo prorazit skrz. I na hradbách bojovalo mnoho geninů z Kirigakure. Zřejmě bojoval každý bojeschopný ninja
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Shiro


Počet Příspěvků : 171
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kyuubi
Registrován : 26. 05. 11

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 12:33 am

Mei Uchiha

V boji zblízka nebylo šancí, že by ho porazila. Byl větší, zkušenější a silnější. Než se vzpamatovala, odhodil jí nějakým podivným vodním výbuchem a ona se zastavila až o jednoho z obránců, který se díky tomu tak trochu zřítil dolů do propasti. Okamžitě se vyšvihla na nohy a zaujala obranný postoj. Během letu přišla o své tanto, avšak nebyla úplně bezmocná. V poslední vteřině použila lanko, které mu narychlo přivázala k ruce nyní jej pevně svírala mezi prsty. Katon: Ryuuka no Jutsu!! Po drátu vyšléhl k chlapovi mohutný oheň.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 12:36 am

Uzumaki Kenshin

Celý tento boj začínal být směšný. Kirigakure začínala zapojovat i děti, což bylo vskutku odporné. On prostě nemohl zabíjet děti. Jenže byl problém, že nemohl vytvářet bezpočet barier jen tak v prostoru. Neměl svojí tyč, kterou mohl vybavit jakoukoliv pečetí, či barierou a použít jí samovolně kdykoliv. Musel tedy přejít do útoku a odstranit větší ryby, aby se ty menší vzdaly. Lehce tedy vytasil několik kunaiú a začal je házet po ninjech, kteří vypadali již starší, než pulci z akademie.
Jelikož neměl neomezený počet kunaiú, musel brzo přejít zpět k ninjutsu. Pozvedl tedy ruce, zformoval potřebné pečetě a vyslovil téměř neslyšně název nějaké techniky. Z úst mu nýhle vystřelil proud vzduchu, který řezal cokoliv mu přišlo do cesty. Namířil ho většinou spíše na nohy, aby ninji vážněji poranil, ale aby to přežili.
Návrat nahoru Goto down
wind
Chuunin
Chuunin
wind


Počet Příspěvků : 153
Věk : 32
Oblíbená Naruto postava : Shikamaru Nara
Registrován : 09. 12. 10

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 12:37 am

Yuuto Okinawa

Zdálo se, že jsem se přepočítal. Rozhodně teď nebyl pravý čas naběhnout do hlavního sídla a jen tak si jít vykrást všechny utajované dokumenty. Chtělo to čas, který snad již brzo příjde. Podle sluchu naše armáda již brzo překročí hranice města a pak již bude daleko snažší se dovnitř dostat. Seděl jsem na parapetu nějaké baráku a odposlouchával okolí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 12:54 am

-> Mei Uchiha
Spadla si na zem a okamžitě vyslala ohnivý útok. Jounin to zřejmě nečekal, na poslední chvíli chtěl použít nějaké vodní jutsu, ale nestihl použít pečeti. Ohnivý útok ho zasáhl a on spadl nazad přímo do vesnice. Pak sis ale uvědomila ostrou bolest. Vodní útok měl takovou síu, že ti ošklivě poškrábal bok. Zdálo se, že tuto malou část hradeb jste dostali pod kontrolu, ale bitva pokračovala dál...

-> Uzumaki Kenshin
Bohužel mnoho ninjů nepřemýšlelo jako ty. Viděla jsi jounina z písečné, který se prosekal několika genini bez sebemenšího slitován, stejně dobře jsi ale viděla jak kunai vržený geninem zasáhl jednoho z vašich chuuninů do oka. Podařilo se ti několik ninjů zasáhnout kunaii a rovněž tvůj vzdušný útok několik vyřadil z boje. Část ninjů se stahovala do města, část naopak posílila nejtěžší bojové linie. Mezi tím vším jsi viděla ninju s mohutným mečem, který páral vaše vojáky naprosto bez problémů...

-> Yuuto Okinawa
Okolí bylo neuvěřitelně tiché. Slyšel jsi zvuky vzdálené bitvy, křik raněných, výbuchy, ale ve vnitřní obranné linii bys slyšel spadnout špendlík. Pod sebou jsi také mohl vidět ninjy, kteří se stahovali do vnitřní linie, další posilovali nemocnice...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 1:01 am

Uzumaki Kenshin

Boj probíhal až příliš krvavě, všude se vraždilo, až se z toho muselo některým méně zkušeným zvedat žaludek. On již ovšem takovéto masakry zažil. A nebyl zrovna rád. Proto když spatřil i ninju, který si volně prosekával cestu s velkým mečem, skrz linie útočníků z Konohy a Suny. Musel to být jeden z nich! Proto vystartoval kupředu a cestou poskládal několik nepostřehnutelných pečetí. Ovšem, někdo znalejší, v jeho způsobu skládání, mohl rozpoznat pečetě pro svolávací techniku. Byla to ovšem mírně pozměněná verze. Nepřivolal žádné zvíře, ale pouze úzkou dlouhou tyč, podobnou té, co použil na barieru. Tato ovšem měla mírně jinatší odstín a byla více užší. Navíc vypadala zvláštně. Uprostřed byla kulatá, ale následné části tvořili dvě úzké čepele, které byly zakončeny hranatou ploškou, tudiž byly bez špice. Kolem obou ostří se vytvořila menší vrstva větrné chakry. Takto vyzbrojen, skočil do cesty mužovi s velkým mečem.
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Shiro


Počet Příspěvků : 171
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kyuubi
Registrován : 26. 05. 11

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 1:03 am

Mei Uchiha

Přežila a dokonce toho chlapa porazila, ale cítila v boku ostrou bolest. Byla od vodní techniky silně podrápaná, což sice nebylo fatální, ale stále jí to ubíralo na síle a znevýhodňovalo ji to. Rozhlédla se okolo. Vypadalo to že dostali část hradeb pod kontrolu a tak nakázala nejbližším chuninům. Zbudujte obraná postavení, hradby je třeba udržet! Další nechť pomůžou s dobíjením ostatních sekcí. Sama se vydala po hradbách k nejbližšímu místu, kde se ninjové snažili prorazit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 1:15 am

-> Uzumaki Kenshin
Podařilo se ti bleskurychle dostat k místu, kde bojoval tenhle člověk. Byl mohutný a silný, možná dokonce jeden z mistrů meče. Jakmile jsi skočil před něj tak se mečem ohnal. A nebyl to ledajakej meč

-> Mei Uchiha
Na levé straně jste byli pod těžkým útokem. Sebrala se tam velká síla, která krvavě odrazila pokus dostat se po hradbách nahoru a teď odolávala pokusům dobýt hradby "po hradbě". Co chvíli padl někdo na zem, všude kolem jsi slyšela křik mnoha raněných a umírajích. Najednou jsi uviděla písečnou vlnu, která smetla obranu... zdálo se, že Kazekage vstoupil do bitvy. K tobě přiběhla mladá žena, rozhodně moc mladá na to, aby byla tady, zřejmě sloužila jako lékařský ninja. Jste v pořádku? Potřebujete pomoc? Krvácíte... řekla ti. Mnoho podobných bylo videt kolem, zdálo se, že dorazila druhá vlna...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 1:25 am

Uzumaki Kenshin

Tenhle chlápek nevypadal, jako někdo, kdo by šel jen tak porazit. Navíc útočil vcelku surově, takže bylo obtížnější se mu vyhnout. Rychle se tedy přikrčil k zemi a odskočil od něho o kousek dozadu, aby se dostal mimo dosah té odporné čepele. Musel zvolit útok z dálky. Proto vyhodil svojí tyč do vzduchu a foukl. Hůl se prudce roztočila a vytvořil se z ní ala Shuriken (Podobná technika, co používal Danzou). Rotující tyč se pak rozletěla přímo na toho protivníka. Vypadalo to ještě na slušné problémy. Přicházel o zbraně nějak rychle a hole už mu v záloze zbývali pouze tři, zbytek vyplítval během celé téhle mizerné války.
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Shiro


Počet Příspěvků : 171
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kyuubi
Registrován : 26. 05. 11

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 1:31 am

Mei Uchiha

Vypadalo to dost špatně, když tu najednou...písek...Kazekage se zapojil do bitvy. Chtěla zajásat, ale bylo příliš brzy. Začaly se zde objevovat i posily, lékařští ninjové atd. K ní přeběhla mladá dívka...tak mladá...podívala se na své zranění. Ne...to nic není...pokračujte a pomožte hůře zraněným...zachraňujte životy na... Pravdou bylo, že zranění rozhodně nebylo jen tak nějaké, ale neohrožovalo ji na životě, což rozhodně nepaltilo pro mnoho jiných. Mei se tedy vydala dolů z hradeb do centra Kirigakure.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 1:38 am

-> Uzumaki Kenshin
Chlápek se rozmáchl svým mečem. Objevil se záblesk a tvoje tyč dopadla přepůlená na zem. Na jeho meči nebyl ani škrábanec. Na chlápkově tváři se objevil zlomyslný škleb. Pomalým krokem se rozešel proti tobě. Cestou přesekl ve dví nějakého mladého chuunina, který si chtěl hrát na hrdinu...

-> Mei Uchiha
Dívka kývla a začala léčit zraněného ninju z písečné vesnice, kterému vnitřnosti utíkaly u břicha ven. Díky Kazekagemu byla tato část obrany prolomena a ninjové se začali stahovat. Téměř 3/4 obvodu hraden však stále drželi obránci. Všude se bojovalo a na obou stranách bylo mnoho mrtvých. Další blesk pročísl nebe. Ninjové však do centra nepostupovaly, chtěli nejprve dobýt hradby, aby nehrozilo žádné útoky do zad...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oko bouře (před 10 lety) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oko bouře (před 10 lety)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto: New Story :: Hrací místnost-
Přejdi na: