Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Oko bouře (před 10 lety)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Oko bouře (před 10 lety) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Feb 16, 2012 12:05 am

-> Mei Uchiha
Ucítila jsi, jak tě někdo chytil. Uviděla jsi křídla po obou stranách, byla jsi na zádech nějakého velkého létajícího zvířete... zřejmě to byl sám Hokage kdo tě zachránil před pádem do hlubin... cítila jsi vítr ve tváři a příjemné teplo ze slunečních paprsků, které se prokousávaly skrze rozpadající se mračna...
Návrat nahoru Goto down
Shiro
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Shiro


Počet Příspěvků : 171
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Kyuubi
Registrován : 26. 05. 11

Oko bouře (před 10 lety) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oko bouře (před 10 lety)   Oko bouře (před 10 lety) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Feb 16, 2012 12:10 am

Mei Uchiha

Nespadla dolů....něco velkého a okřídleného jí zachytilo a neslo pryč. Hokage-dono jste to vy? Já...doufám že jste to vy... Pokusí se otočit hlavu k tomu, kdo jí zachránil. Já...já...chvi vás požádat.... Už cítila jak se vše ztrácí v prázdnu, jak vše utichá a snažila se to na chvíli překonat. Požádat vás...můj syn...Obito...prosím vás jako matka...Prosím vás zařiďte, aby se o něj postarali... Její oči se pomalu zavřou. Aby....nebyl............SÁM.............. S posledními slovy také naposledy vydechla...
Návrat nahoru Goto down
 
Oko bouře (před 10 lety)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto: New Story :: Hrací místnost-
Přejdi na: