Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo   První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 05, 2011 5:58 pm

Kyoya

Roztočil jsem kunai na prstě a rozběhl se do stromu. Byla to katastrofa. Tentokrát jsem jí tam dal moc a ihned první krok způsobil díru ve stromu... ale už jsem na to přiše. Poodešel jsem od stromu a začal koncentrovat podle mě správné množštví. Rozběhl jsem se po stromě, doběhl jsem mnohem výš než dřív, poslední krok... ne! Udělal jsem ještě další a ještě jeden... ale ten další mi už nevyšel, noha mi bezmocně sklouzla po stromě... snažil jsem se udělat zářez na stormě, ale promáchl jsem kunaiem na prázdno... tak jsem o zahodil do stromu a dopadl na zem... Tss... už jsem na to přišel... řekl jsem a pohodil vlasy...
Návrat nahoru Goto down
Mya
Academy student
Academy student



Počet Příspěvků : 20
Věk : 30
Oblíbená Naruto postava : ...
Registrován : 20. 05. 11

První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo   První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 05, 2011 10:21 pm

Inuzuka Okami

Po svém dalším pádu jsem se opět napřímila. Na stromě už bylo několik zářezů a postupně jsem se posunovala výše, ale pořát to nestačilo. Je to mnohem těšží, než to vypadalo, když to předvedl sensei.....chce to vážně přesný množství chakry...tak znova. Vytvořila jsem pečet' a začala jsem koncentrovat chakru do chodidel. Dala jsem si tentokrát s přípravou více na čas. Soustředila jsem se hlavně na to, abych vydržela udržet svou chakru po celou dobu ve stejném množství. Ve chvíli, kdy jsem si myslela, že by to mohlo vyjít jsem se rozběhla po kmeni směrem vzhůru.


Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo   První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 07, 2011 5:07 pm

Ikari

Sledoval postup svých studentů- Šlo jim to celkem dobře. Věděl, že jestli budou mít takové odhodlání pořád, tak z nich jednou bude neporazitelný tým. Posadil se ke stromu opodál a dál je pozoroval. Pak mu ale spadla víčka a on usnul...

_____

Skipněte to kdyžtak do rána :) Můžete napsat, že už jste to dokázali :)
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo   První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 07, 2011 6:33 pm

Uchiha Kyoya

Netušil jak jsou na tom ostatní... soustředil jsem se nejvíce jak jsem uměl a vlastně to ani nebylo těžké. Po několika pokusech se mi povedlo vylézt do koruny stromů, problém bylo, že se mi fakt nechtělo dolů. Teda... chtělo, ale nevěděl jsem jak... Nakonec jsem po Uchihovsku odfrknul a skočil dolů...
Návrat nahoru Goto down
Zero the Second
Genin
Genin
Zero the Second


Počet Příspěvků : 84
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Sasuke
Registrován : 14. 08. 10

První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo   První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 07, 2011 6:38 pm

Uchiha Ryoji

Hm hm hmm... pohmkával si pokojne a so zavrenými očami liezol ďalej.
Hm? Tak nejak si uvedomil, že sa nedá kráčať ďalej.
Otvoril oči a zistil, že je už v najvyššom bode stromu... Ďalej to ani nešlo.
Hmm... pousmial sa, spravil kunaiom zárez, zvrtol sa na päte a pokojne kráčal dolu.
Hm hm hm hmm... zase si začal pohmkávať.
Návrat nahoru Goto down
Mya
Academy student
Academy student



Počet Příspěvků : 20
Věk : 30
Oblíbená Naruto postava : ...
Registrován : 20. 05. 11

První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo   První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 09, 2011 12:34 pm

Inuzuka Okami

Jsem tu. Dokázala jsem to. Rozhlížela jsem se kolem ze špičky stromu. Když už jsem měla dost výhledu, slezla jsem dolů, stejně jako jsem vylezla. Dopadla jsme na nohy a sledovala jsem spícího senseie. Usnul dost rychle. Mám ho vzbudit? Takhle ho bude zítra bolet za krkem.....ale co, když se mu bude spát špatně, tak se stejně sám vzbudí..... Sama jsem už začínala být dosti ospalá a tak jsem vytáhla svůj spacák a zachumlala jsem se do něj. Kohaku do něj hned taky skočil a lehnul si vedle mě. Dobrou noc. Řekla jsem, ale pak už jsem se pomalu začala propadat do snu.


Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo   První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 12, 2011 4:11 pm

Ikari

Ikari otevřel oči a podíval se na Okami, která už usínala. "Gratuluju vám, týme.." Řekl nadšeně a vyskočil na nohy. "Trošku jsem si zdříml, ale o všem vím. Teď jděte spát, ať jste zítra čilí." Sám si vyskočil na strom a opřel se tam. Chtěl zůstat na hlídce.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Zero the Second
Genin
Genin
Zero the Second


Počet Příspěvků : 84
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Sasuke
Registrován : 14. 08. 10

První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo   První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 12, 2011 4:15 pm

Uchiha Ryoji

Arigatou, Ikari-sensei usmial sa Ryoji, ktorý práve zliezol dole.
Vyčerpaný, ale hrdý na seba si vybalil spacák, ľahol si vedľa Okami a zabalil sa do spacáku.
Dobrú noc Okami, Kyoya, Sensei zaželal všetkým a už aj zaspával. Tréning bol náročný, aj keď to na sebe nedával veľmi poznať.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo   První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 12, 2011 6:50 pm

Kyoya

Dobrou noc všem řekl jsem když sensei všem nakázal jít spát. Vytáhl jsem z batohu svojí oblíbenou deku a zabalil se do ní prakticky dokonale... Opřel jsem se o strom a usínal tak nějak napůl v sedě. Zajímavé bylo, že jsem se cítil mnohem bezpečněji, než například doma... tohle byla totiž mise teamu ninjů... a co by se při ní mohlo stát?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo   První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
První mise týmu 6! Smutný příběh vesnice Anoyo
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto: New Story :: Dohráno!/Hra-
Přejdi na: