Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 2. tým - Kamenná

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 6:45 pm

měli jste sraz u další brány.
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 6:47 pm

Ichiro

Stál sem před bránou a čekal sem na ostatní
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 6:49 pm

Saburo
Došel jsem k bráně a opřel jsem se o ni...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 6:51 pm

Morio Osamu

prošel sjem kolem obouch a dál pokračoval. "Kde se couráte? Nebudu tady na vás čekat věčně." udělal sjem si z nich srandu, ačkoliv jsem přišel já poslední.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 6:52 pm

Saburo
Pousmál jsem se a vydal jsem se jako první z Konohy...
Tohle by mohla být zajímavá mise...Stejně nechápu,proč tam hokage posílá nás a ne ANBU...
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 6:58 pm

Ichiro

Zasmál sem se a připoil se k senseiovi v jeho chůzi
Třeba bych si už mohl vyzkoušet má genjutsu v akci ... přemýšlel sem nahlas
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 7:08 pm

Morio Osamu

Podíval jsem se na Ichira a usmál se. "No na jednu stranu doufám, že nebudem zbytečně bojovat a na druhou, že si zabojujem a ty vylepšíš své genjutsu, protože já tě z něj nic nenaučim, protože jsem na něj uplně levej." Řekl jsem s hlasitym smíchem.
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 7:19 pm

Ichiro

Ale zase mě toho můžete naučit spoustu fuuton jutsu usmál sem se na senseie
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 7:22 pm

Sarubo
A mě naučíte vylepšení Katon kaitenu...
Vložil jsem se do řeči a dál zamyšleně pozoroval okolí...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 7:25 pm

Morio Osamu

"věřím, že vy ty techniky později i vylepšíte." Řekl jsem s úsměvem. Na to, že jsou mladší byli skoro stejně velký jak já.
Ušli jsme už pěknou štreku. "Pokud si chcete sednout tak to řekněte."
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeSun Nov 08, 2009 7:27 pm

Ichiro

Zatím na sezení nemám ani pomyšlení ... jenoém já nejsem zvyklej na nudu to je problém zasmál sem se
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 9:39 pm

Saburo
Byl jsem plný energie,protože nám svěřili misi C,a tak jsem nevnímal jejich řeči a šel jsem pár metrů před nimi...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 10:10 pm

Morio Osamu

Objevil jsem se vedle Saburoa a dal před něj ruku. Spatřili jsme totiž Kamennou, nebo spíše to co z ní zbylo. V dálce jsme také viděli jakoby se tam něco stavělo. Něco obrovského.
"Cítím tu hodně chakry. Mějte se na pozoru. Řekl bych, že bez boje dnes neobejdeme." Řekl jsem tiše a listy se z ničeho nic rozlétli na dvě strany. Na stranu k 1. týmu a na stranu 3. týmu.
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 10:13 pm

Ichiro

No.. sensei .. dnes to bude prča řekl sem senseiovi s úsměvem ve tváři
Konečně pořádná akce
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 10:14 pm

Saburo
Zastavil jsem se a hleděl na zbytky kamenné...
Aspoň můžu vyzkoušet Fire kombo...
Řekl jsem nadějně...Složil jsem pečetě na kawarimi a počkal na senseie co udělá...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 10:17 pm

Morio Osamu

Najednou listy ze stromů začali padat a já zjistil, že je někdo poblíž. "Teď se připravte."
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 10:19 pm

Ichiro

Složil sem setjně jako před chvilkou Saburo
pečetě na kawarimi a poté se mi v očích objevil Naokigan
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 10:58 pm

Najednou se zvětšil vítr a přivál sebou obrovský černý mrak, který pak spadl na zem a vytvořila se tam hromada železa. Z ničeho nic se z toho začal tvarovat jakási postava. "Jmenuji se Maruk Saicho a nedovolím vám projít." Řekl tiše.

*obrázek v zajímavostech.*
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 3:14 pm

Saburo
My projdeme i přes tvou snahu...
Řekl jsem odvážně a plněsoustředěně...Byl jsem připraven použít své Fire kombo poprvé v akci...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 4:04 pm

Maruk Saicho

Byl jsem celý zahalen tmavym oblečenim a jediné co jsem měl otevřené byla malá díra na obličeji a z toho svítila červené záře. Nečekal jsem a rozeběhl se na toho co první promluvil a to byl Sabura. Z ruky se mi stala železný meč a já měl v plánu probodnout Sabura.

Morio Osamu

Načekal jsem a skočil jsem před Sabura a praštil rukou do bodáku na ruce toho týpka. Z ruky mi vytryskla krev a já, ale ani trochu necukl a v zápětí jsem vytáhl svůj obrovský meč ze zad a sekl po tom týpkovi. Meč prošel skrz, protože se týpek rozpadl v daných místech na prach železa a pak se zase zformoval kus od nás. Krev, kteoru měl na bodáku olízl a něco zašeptal a najednou malíček co jsem měl od krve kvůli bránění útoku se mi rozdrolil na železo a já nyní neměl pravý malíček. "Sakra! Hlavně ať nedostane vaši krev." Řekl jsem učencům.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 5:11 pm

Saburo
Jasně...
Řekl jsem a skočil jsem nad něj,kde jsem doskládal pečetě a vypustil na něj vlnu ohně...
Katon: Goukakyu no jutsu!!!
Řekl jsem před vypuštěním ohně...
*v, ohni jsou vržené shurikeny*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 5:30 pm

Maruk Saicho

Shurikeny se rozpadly na prach, protože jsem ovládal železo a uskočil jsem, ale oheň byl větší enž jsem předpokládal a pěkně mi to osmahlo nožku. Z toho se dalo poznat, že Katon je má slabina

Morio Osamu

V tu chvíli co týpek uskakoval jsem se rozeběhl se svym mečem a sekl ho přez ruce, ale ty se proměnily v prach a zase složily v tu chvíli Maruk vstal a chtěl mě uděřit železnym bodákem na ruce, který se mu tam opět udělal, ale já bouchl do země a do nebe ho vystřelil obrovský strom a začaly po něm šlehat dlouhé šlahouny rostlin. Oblečení mě celkem roztrhané a propálené, ale na těle neměl žádné vážné zranění, ale docházelo mi, že potřebujeme víc ohně. V tu chvíli Maruk dopadl a bouchl do země a ze země se začaly zvedat bodáky na každého z nás. Snažil jsem se bodáky rosekat, ale byly rychlejší a tak jsem bouchl do země a ke vzduchu mě zvedl strom.
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 5:32 pm

Ichiro

začal sem na ruku formovat Chakra kuličku .. když byla dostatečně velká a rotovala obrovskou rychlostí.. hodil sem jí přímo na Muruka
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 5:40 pm

Maruk Saicho

Železné bodáky Ichiroa zapíchly do nohou a on mě v tu chvíli v nohou dvě obrovské "jehly" a potom už jen velké díry. Nijak se nebránil a místo toho útočil (Máš číst všechno...) Chakra kulička (koule, protože pokud i Rasenganu říkáš "kulička" tak potom ano...) mě trefila a odhodila pěkně daleko, ale ve vzduchu jsem se proměnil na železný prach a nic se mi nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 9:51 pm

Saburo
Katon kaiten!!!
Řekl jsem a roztočil jsem se dokola a kolem mne bylo mnoho ohně...Bylo tam tolik žáru,kolik jsem tam dokázal jen dát,a tak musely tyto bodáky být opravdu hodně pevné,neboť by se roztavily...Byl jsem pořád pojištěn kawarimi...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 10:13 pm

Ichiro má díry v nohou, sensei nemůže proti železnému mco dělat, protože na to nemá techniky a jediný, kdo ho může porazit je Saburo.

Maruk Saicho

Červený paprsek projel celé tělo Saburoa. V tu chvíli se ze země rozletěli dvě železné chapadla a chtěli Saburoa praštit a roztrhat.

Morio Osamu

Sledoval sjem co se děje a nevypadalo to, že by byla potřeba pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 10:15 pm

Ichiro

Žádné díry v nohou sem neměl místo mě tam bylo polénko
(já tupák sem byl přece pojištěnej I lol\'d ) seděl sem na stromě a čekal na vhodnou chvíli pro mé genjutsu
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Mizukage
Mizukage
Checkman


Počet Příspěvků : 2358
Věk : 32
Bydliště : Nějaká díra u Brna
Oblíbená Naruto postava : Gai sensei,Yamanaka Ino,Haruno Sakura
Registrován : 12. 07. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 10:21 pm

Saburo
Sice mnou něco projelo,ale žádnou změnu jsem necítil,a tak jsem vyskočil do vzduchu a roztočil jsem se na Fire kombo...Tudíž musely chapadla být odraženy,plus jsem se točil na soupeře...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 10:31 pm

Najednou jsi cítil jak tě začalo pálit celé tělo a padl jsi na zem v křečích.

Maruk Saicho

Pomalu jsem šel k Saburovi.

Morio Osamu

Podíval sjem se na ležícího Saburoa, protože mi bylo divné, že z ničeho nic spadl na zem v křečích a jak se divně pohnul tak sjem viděl, že jeho barva očí je najednou stříbrná jak železo. Neváhal sjem a rozeběhl se za Marukem a kopl ho ze zadu do zad a on letěl až k nejbližšímu stromu a já bouchl do země a tam se zformovaly bodáky na které se nenapíchl, protože se proměnil v železo. Potom chlápek z ničeho nic zmizel. Rozeběhl jsem se k Saburovi a podíval se mu na oči a už je měl zase normální. "Zřejmě tě pomocí toho paprsku chytil do extrémě živého genjutsu, že jsi z ničeho nic dostal takovou křeč. Děsímě to co bylo to, že jsi měl stříbrnou barvu očí." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Počet Příspěvků : 1232
Věk : 27
Bydliště : Psinec
Oblíbená Naruto postava : Kiba Inzuka + Akamaru!
Registrován : 19. 08. 09

2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 10:35 pm

Ichiro

Seskočil sem ze stromu a běžel k těm dvoum
Sensei? Co myslíte že to měl za světlo z hlavy?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





2. tým - Kamenná Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. tým - Kamenná   2. tým - Kamenná Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
2. tým - Kamenná
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto: New Story :: Dohráno!/Postavy-
Přejdi na: