Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 1. tým - Kamenná

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Naruzumaki
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Naruzumaki


Počet Příspěvků : 220
Věk : 28
Bydliště : Konoha
Oblíbená Naruto postava : Nej. postava v anime : Onizuka 22let :D , V narutovi : Tobi
Registrován : 08. 07. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 11:41 pm

Ichigo

Když sem viděl jak na kugarashiho útočí rychle sem se objevil s kunaiem za nim a propích sem ho.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Neal-x
Chuunin
Chuunin
Neal-x


Počet Příspěvků : 130
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : pein,naruto....
Registrován : 04. 11. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 11:42 pm

Kugarashi

pof..pof...vybuchli dva klony a kugarashi sa objavil nad Yuutom a z jednou rukou urobil pecate.katon:goukayuu no jutsuvypustil na Yuuta velku ohnivu gulu no bol to len klon ked sa pred nim obajavil ten pravy a sekol ho katanou do ramena.dik za pomoc ichigo

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 11:55 pm

Yuuto Masuyo

Pořád se zavřenými oči stál a jen bouchl do dalšího tetování a vedle něj se objevil chlápek s dvouma katanama a na druhé straně tlustý chlap. Tlustý chlap pohltil Katon útok a vyplivnul ho zpět na toho co to udělal. Chlápek s katanama bránil útoky a Yuuto v pohodě a klidu stál se zavřenými oči. bylo vidět, že protivníci co vyvolává mají slzy u očí a je vidět, že pro něj bojovat nechtějí. mezitím chlápek s velkym kladivem měl v sobě kunai s nečekaně se rozmáchl kladivem na Ichiga a v druhé ruce se mu objevilo druhé co mělo Ichiga z druhé strany taky rozprsknout.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x
Chuunin
Chuunin
Neal-x


Počet Příspěvků : 130
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : pein,naruto....
Registrován : 04. 11. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 12:03 am

kugarashi

kugarashi vytiahol silonovy spagat a v rychlosti ho obviazal okolo stromu asi 5 metrov blizko tesne sa vyhol utoku pristal na strome a druhou stranou necakane pritiahol tucneho k stromu zoskocil dole hlavou a spagaty si prilozil k ustam.KATON:RYUUKA NO JUTSU.dopadol bezpecne na zem a na supera sa pustili plamene....zacal horiet.no tak toto je vatsia sranda nez som myslel ze to bude.kto vie co anaku robi ked sa nas nechava bojovat samich
Návrat nahoru Goto down
Naruzumaki
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Naruzumaki


Počet Příspěvků : 220
Věk : 28
Bydliště : Konoha
Oblíbená Naruto postava : Nej. postava v anime : Onizuka 22let :D , V narutovi : Tobi
Registrován : 08. 07. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 12:16 am

Ichigo Hiroki

pooof.......vybuch klon (už sem to psal předtim že to je klon).....objevil sem se kousek od kugarashiho a od toho chlápka.Co maj znamenat ty tetování a jak to že ten tlustej dokáže pohltit katon.

Spoiler:


Naposledy upravil Naruzumaki dne Tue Nov 10, 2009 9:24 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Neal-x
Chuunin
Chuunin
Neal-x


Počet Příspěvků : 130
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : pein,naruto....
Registrován : 04. 11. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 12:21 am

Kugarashi

super teraz ich mozme porazit spolocne len mame mensie oslabenie..hehe.poskrabal sa na vlasoch a uskrnul sa ako keby mu sibalo.vsimol si si ze placu?1mozno sa nas boja ze im nakopeme zadky!!!!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Sannin
Sannin
Ramaru


Počet Příspěvků : 1170
Věk : 30
Bydliště : Doma
Oblíbená Naruto postava : Kisame , Deidara , Tsunade , Minato = Těch je ještě víc :D
Registrován : 23. 08. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 12:26 am

Anaku Osamu

dobře ... řekla jsem do větru udělala jsem jednu pečet ... v ruce se mi oběvila ledová tyč ... letěla jsem na ostatní protivníky ... a ze země je led začal přichycovat ... a já mezinima doslova proletěla a zabodla tyč Yuutovi do krku ... velice silně

->Tezuka Osamu ???
Návrat nahoru Goto down
Neal-x
Chuunin
Chuunin
Neal-x


Počet Příspěvků : 130
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : pein,naruto....
Registrován : 04. 11. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 12:36 am

Kugarashi

o..on-na to dokazala!!tak lahko s takou rychlostou to nemoze byt....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 12:44 am

Yuuto Masuyo

Kugarashi sice chtěl přitáhnout tlustocha ke stromu a zapálit ho, ale nějak zapomněl, že jsou ve hře čtyři protivníci a druhý týpek s katanama ho sekl do nohou a on nestihl udělat žádné jutsu a tlusťoch byl volný (nepiš následky a nedělej to tak uspěchaně) Mezitim chlápek s katanami zmizel a objevil se předemnou a ledová tyč se mu zasekla do krku a on se rozplynul a vrátil se mi na stejné místo na těle, akorát teď ta část tetování byla bílá. Mezitim tlusťoch doběhl také přede mě a čekal. Chlápek s dvoumi kladivi se stihl vrátit a ze vzduchu ze zadu mířil s oběmi kladivi na Anaku.

->Tezuka Osamu ??? -> Co jako?
Návrat nahoru Goto down
Neal-x
Chuunin
Chuunin
Neal-x


Počet Příspěvků : 130
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : pein,naruto....
Registrován : 04. 11. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 2:40 am

Kugarashi

ten potetovany sviniar je silnejsi nez som si myslel.Heh...vyzera to tak ze skutocny suboj sa zacina az teraz takze....nadych.... ja som pripraveny!!!!

-Aspire sry este sa len priucam:)
Návrat nahoru Goto down
Naruzumaki
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Naruzumaki


Počet Příspěvků : 220
Věk : 28
Bydliště : Konoha
Oblíbená Naruto postava : Nej. postava v anime : Onizuka 22let :D , V narutovi : Tobi
Registrován : 08. 07. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 5:25 pm

Hodil sem kunai po tom co zautocil na senseie.Sensei....co teď budem dělat?Zeptal sem se a chystal sem se zautocit na toho typka.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Sannin
Sannin
Ramaru


Počet Příspěvků : 1170
Věk : 30
Bydliště : Doma
Oblíbená Naruto postava : Kisame , Deidara , Tsunade , Minato = Těch je ještě víc :D
Registrován : 23. 08. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 6:04 pm

Anaku

dobře ... řekla s usměvem a pak spatřila jak naní letí ten kladivoun ... možná mě podcenůjete .... řekla kousla do prstu a udělala 4 pečetě ... vtu chvilku už u mě byl stěma kladivama ... a nastal velký výbuch .. když kouř zmyzí ... stojí tam opice která pěstma blokuje kladivama ... Zdravím Enmo ... opice se ztváří neutrálně a dá sílu do přetlačování tím by ho měl odhodit .... má velkou sílu ... takže by se to mohlo poveds ... když se to povede tak se obadva portnem k mýmu týmu ... a řenu jím ... dej te si pozor ... nejradši bych vám zakázala boj ale to asi nepůjde ... a řeknu vám to takhle ... čekejte na signal ... a neplette se mi do utoku a cesty ... řekla velice vážne a opice s naštvaným výrazem kývla

-> já se též omlouvám taky jsem to tak napsal .. zapoměl jsem nato
Návrat nahoru Goto down
Naruzumaki
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Naruzumaki


Počet Příspěvků : 220
Věk : 28
Bydliště : Konoha
Oblíbená Naruto postava : Nej. postava v anime : Onizuka 22let :D , V narutovi : Tobi
Registrován : 08. 07. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 7:42 pm

Ichigo Hiroki

Dobře sensei.byl sem přichystaný na vše......Co ja to za chlápka....doufám že si s nim sensei poradí protože mi se mu nehrabeme ani po kotníky.přemýšlel sem
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 10:09 pm

Yuuto Masuyo

Vedle mě už stál chlápek co pohlcuje jutsu a týpek co má dvě kladiva. Oči jsem měl stále zavřené a na víčkách bylo vidět nějaké tetování. Protřel jsem si víčka a tetování zmizelo a vedle mě se objevili dva vlci velký asi jako ta jejich senseika, takže ais poloviční jak opice. Oba vlci se na opici vrhnuli a začali ji kousat. mezitim týpek s dvěmi kladivy skočil a jedno kladivo hodil směrem k Ichigovi a tomu druhému a druhym kaldivem mířil na senseiku.
Návrat nahoru Goto down
Naruzumaki
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Naruzumaki


Počet Příspěvků : 220
Věk : 28
Bydliště : Konoha
Oblíbená Naruto postava : Nej. postava v anime : Onizuka 22let :D , V narutovi : Tobi
Registrován : 08. 07. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 10:38 pm

Ichigo hiroki

Odskočil sem pryč a měl sem jenom pár škrábanců......Seš v pohodě Kugarashi?.....Zařval sem na Kugarashiho.....A co vy sensei?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Sannin
Sannin
Ramaru


Počet Příspěvků : 1170
Věk : 30
Bydliště : Doma
Oblíbená Naruto postava : Kisame , Deidara , Tsunade , Minato = Těch je ještě víc :D
Registrován : 23. 08. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 11:13 pm

Anaku

tvářila se neutrálně ... kladivo jí proletělo a celou rozdrtilo ... to byla ale ledový klon ... (už jsem to psal na začítku jak jsem udělal jednu pečet) .. stála jsem kousek vedle ... a oboje kladiva na zemi jsem postupně nechala hodně silně zamrzat ... k zemi a i aby se už nemohlo použít ... bud v klidu ichigo ... o mě se nestarej ... řekla ... a vrhla se na toho letícího který ponás hodil kladivama ... hodila rychle poněm letovou tyč ... pár kapek toho velice silného jedu se rozpínali na hrotu tý tyče

Enma

na enmu se vyřétili 2 velcí vlci ... POOF okolo vlků se oběvi asi 50 jehel ... na kterých je velice učiný jed ... kteří se zautočili na vlky ... neboli jehly s jedem začli vlky probodávat ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 11:27 pm

Yuuto Masuyo

Do vlků se jehly zabodaly, ale jelikož už prakticky byli mrtví tak jim to nijak nevadilo, aškoliv trochu zpomalili, protože bolest cítili. Opičák si myslel, že je to zabije a proto to moc nečekal a oba vlci se do něj zakousnuli a začali mu rvát maso.
Kladiva zůstali zmrzlé na zemi a před týpka na kterého letěl ledový oštěp skočil tlouštík a objetoval se a poté se vrátil na mé tělo. Letící chlap chytl Anaku a hodil ji za nohy pryč. Poté chlápek dopadl na zem a vrátil se ke mně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Sannin
Sannin
Ramaru


Počet Příspěvků : 1170
Věk : 30
Bydliště : Doma
Oblíbená Naruto postava : Kisame , Deidara , Tsunade , Minato = Těch je ještě víc :D
Registrován : 23. 08. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 11:49 pm

Anaku Osamu

nečekala jsem to a jak me odhodil narazila jsem do stromu nic vážnýho ... asi jsem je podcenila ... jejich hodně ...

Enma

promin ... řekla opice kterou vlci rvali .. a poté opice zmyzela ...

Anaku Osamu

dobře di ... a opice zmyzela ... věděla jsem že to asi bude problém ... ti psi když tu mam můj tým ... stala se z toho nebezpečná mise ... postavila jsem se .... začnu bráz vážně ... v tu ránu se led na kladivech roztříštil ... a kladiva byla na malé kousičky ... Ichigo , Kugarashi ... asi vás přece jenom nechám bojovat ... potřebuju abyste zabavili popřípadě zničili ty psy ... dávejte na sebe pozor ... todle neni ani náhodou D nebo C mise ... skoro pochybuju o B ... řekla vážně ... protože nemohla zautočit na 5 osob najednou s velkou silou ... zavřela a pak je zase otevřela ... pomalu se rozeběhla na ty u Yuuta oběvili se tam 2 klony .... na mně se oběvila malá vrstva ledu ... klony si je začli velkou rychlostí obíhat .... pak se všem 3. obevili ledový tyče s jedem .. a hodili je ze všech tří směrů když ty tyše byly skro unich velkou rychlostí vystartovali na ně ... a v ruce meli kunai ... v tom když už by se vybranili tyčím .. tak hned už by neměli čas se vybránit nám
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 12:03 am

Jeden vlk skočil před Yuuta, druhého vlka a toho týpka a zabodali se do něj tři tyče a to už ho dorovnalo a on se vrátil na jedno víčko očí Yuuta. Druhý vlk Si stoupl na zadní tlapy a předními poté bouchl do země a tlakovou vlnou zničil jednoho klona a zbývali jen dva a jeden z nich byla ta pravá.
Vlk schytal kunaiem klona přímo do krku a vrátil se také do víčka oka.

Yuuto Masuyo

Natáhl jsem konečky prstů a bylo vidět, že na nehtech mám taky tetování a z každého prstu vylezl jeden kunai s výbušnym lístkem a rozletěl se na toho klona, pak an tu pravou holku a na zbývající dva členy. Tudíž letělo 10 výbušnýh kunaiů najendou v různé výšce a místě.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x
Chuunin
Chuunin
Neal-x


Počet Příspěvků : 130
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : pein,naruto....
Registrován : 04. 11. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 12:07 am

Kugarashi

urobil klona a ted ho odhodil z dosahu kunaiov nasledne sa rozbehol na Yuuta z boku a mal pripravenu katanu.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Sannin
Sannin
Ramaru


Počet Příspěvků : 1170
Věk : 30
Bydliště : Doma
Oblíbená Naruto postava : Kisame , Deidara , Tsunade , Minato = Těch je ještě víc :D
Registrován : 23. 08. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 8:39 pm

Anaku

chápu .... jestli je moje uvahá dobrá tak už by je nmohl použít na určitý čas .. byla jsem skoro uněj a on vypustil kunai ... uskočila jsem a předemnou se oběvila ledová stěna .. který zachytila 5 kunaiu ... tan zed byla asi 5m od Yuuta .... vtom se zed zhroutila a já přimo proletěla okamžitě když se bortila .. v ruce se mi oběvila ledová tyč ale to už pro mně znamenalo ... že už jsem neměla ledové brnění a byla jsem natom s obranou mizerně .... byla jsem těsně uněj a z jedný strany jsem zautočila tyčí se kterou bych se měla trefit dřiv byla větší ... a z drhý strany kunaiem ... mířila jsem Yuutovi na krk ... avšak ted jsem měla tělo při utoku nechráněje ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 9:51 pm

Yuuto Masuyo

Stál jsem tam a poslední nabušený týpek si stoupl na stranu, odkud běžela ta Anaku a nechal se probodnout jak tyčí tak i kunaiem. V tu chvíli běžel i ten Kugarashi a bežel z druhé strany než Anaku. Bouchl jsem do sebe dlaněmi a roztáhl jsem ruce a každá dlaň mířila na toho druhého. Na Anaku mířila dlaň a na Kugarashiho taky jedna mířila. Během sekundy mi z dlaní vystřelil Nějaký ostrý železný kůl obrovskou rychlostí a mířil jeden na Anaku a druhý na Kugarashiho.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x
Chuunin
Chuunin
Neal-x


Počet Příspěvků : 130
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : pein,naruto....
Registrován : 04. 11. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 9:59 pm

Kugarashi

nebol dostatocne rychli aby sa vyhol a dostal plnou silou do brucha preletel 20 metrov buchol do kamena takou silou ze sa rozbilAAAAAAA kua ta bolest!!!!nemohol sa pohnut a katana sa mu zaborila do zeme
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Sannin
Sannin
Ramaru


Počet Příspěvků : 1170
Věk : 30
Bydliště : Doma
Oblíbená Naruto postava : Kisame , Deidara , Tsunade , Minato = Těch je ještě víc :D
Registrován : 23. 08. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 10:52 pm

Anaku

Sakra ... vykřikla když vyletěl velký ostrí kůl ještě předtím těsně odskočila a tvořili se masy ledu ... ale železný
kůl bez problému projížděl ledem a pomalu spomaloval ... nestihla jsem mu pořádně utect ... už jenom proto že jsem byla u Yuuta a neměla jsem čas tak uhnutí .... a chtěla jsem uskočit do strany když byl těsně u mě ... kůl se mí zapíchnul do ramene ... dost silně ... zakřičela bolestí ... pomalu se zvedala a krvácela ... s-sakra podcenil-a jsem ho .... a-ale ted už vím jak na něj .. i když mi chakra už klesla ... ... když vstala oběvil se jí naštvanej výrez ve tváři ... krvácení přestalo přestalo ... nastavila ruku na zem ... a ta se postupně začala zamrazovat kugurashi vydrž ... a mířilo to k Yuutovi ze všech stran ... začala mi ubýavat chakra ... jeto jedna z mých nejsilnějších technik ... (až se to kněmu dostane ... jak ho led trošku chytí např: za nohu tak se okamžitě roztříští na malý kousky)
Návrat nahoru Goto down
Naruzumaki
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Naruzumaki


Počet Příspěvků : 220
Věk : 28
Bydliště : Konoha
Oblíbená Naruto postava : Nej. postava v anime : Onizuka 22let :D , V narutovi : Tobi
Registrován : 08. 07. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 11:24 pm

Ichigo Hiroki

Rozběhl sem se na něj ale když sem viděl jak něco chystá sensei zastavil sem a koukl po Kugarashim.....rychle sem byl u něj....Budeš v pohodě?
Návrat nahoru Goto down
Neal-x
Chuunin
Chuunin
Neal-x


Počet Příspěvků : 130
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : pein,naruto....
Registrován : 04. 11. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 11:42 pm

Kugarshi

snazil sa z hlboka dychat a po chvilke ticha hovori.dakujem z...z-za opitanie ale asi to so mnou nedopadne dobre......myslim ze je to fakt vazne!krvacanie neprestavalo a kugarashi prestaval citit pomaly ale iste bitie svojho srdca!no tak z tohto sa uz asi nedostanem dovidenia moji priatelie a vsetci ktorych som.....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 12, 2009 12:27 am

Yuuto Masuyo

Na obranu sjem vyskočil nad zem a při výskoku jsem se dotkl nohou druhé nohy a boty mi spadnuly na zem a obalily se ledem a roztříštily se. V tu chvíli se mi z nohou vystřelily další dvě černé tyče, ale byly pořád spojené s tělem. Bylo to jakoby tetování ožilo, protože led po tom nelezl až ke mně. Oubouma rukama jsem si projel po ramenech a z nich mi vyletěli dva obrovský ptáci. Stejně velcí jako byli ti vlci a letěli na Anaku

Morio Osamu

Ve chvíli, dky se ptáci rozletěli na moji sestru se zvedl vítr a před ní jsem se z listů poskládal já a byl jsem k ní zády a led jsem neřešil, protože na mě její techniky nepůsobili a na ní zase moje, protože jsme sourozenci. "To tě budu pořád zachraňovat?" Řekl jsem pichlavě, protože si ze svě sestry často utahuji. Poté sjem se podíval na dva ptáky a bouchl do země a led popraskal a vyletělo přez 10 šlahounů nějaké rostliny a chytli ptáky a silně je rozmáčkly na cucky a bylo divné, že se nevrátili do těla Yuuta jako všechny ostatní jeho postavy. Nečekal jsem a bouchl si do pravé ruky a nehty se mi z ničeho nic prodloužily o 20cm a byly do špičky a víc tlusté. Rozeběhl jsem se proti němu a pd nim jsem vyskočil a bodl ho do nohou, protože byl asi mimo z toho, že jsem se tam jen tka objevil.

Yuuto Masuyo

Bolestí jsem odletěl celkem daleko a tam jsem si projel ruce po pravé tváři a vytvořil se obrovský havran an kterého jsem naskočil a odletěl pryč.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Sannin
Sannin
Ramaru


Počet Příspěvků : 1170
Věk : 30
Bydliště : Doma
Oblíbená Naruto postava : Kisame , Deidara , Tsunade , Minato = Těch je ještě víc :D
Registrován : 23. 08. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 12, 2009 7:01 pm

Anaku Osamu

chtěla jsem z reakce uhnout ... a pak tam skočil můj bratr ... Děkuju ... řekla tentokrát ráda protože kugurashi byl natom dost špatně .. a já už nemohla nic dělat ... led se pomalu rozlamoval a začal praskat .. pak se uvolnil a všude okolo byly třpitící se modré kristalky ... usmála jsem se na bratra ... okamžitě jsem se rozběhla ke kugurashimu ... vydrž ... řekla obávaně a kugurashi přestal krvácet .. blyo to proto že jsem ledem zastavila krvácení tak aby to nepoškodilo ostaní ...možná pocítil chladiví pocit v tělě ... Bratře ?? ... zakřičela jsem na něj ... nemůžeš ho nějak přepravit do konohy ... rychle .. ?? ... řekla starostlivě ... já už nic nezmůžu ... nemůžu dělat pečetě .. ten kluk mi roztrhl rameno ... ... pak se naněj prosebně koukla a připadala si dost slabě
Návrat nahoru Goto down
Naruzumaki
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Naruzumaki


Počet Příspěvků : 220
Věk : 28
Bydliště : Konoha
Oblíbená Naruto postava : Nej. postava v anime : Onizuka 22let :D , V narutovi : Tobi
Registrován : 08. 07. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 12, 2009 7:03 pm

Jen sem tam stál a koukal co se děje.....to je její bratr......asi to bude taky sannin......čekal sem co teď provedou s kugarashim.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x
Chuunin
Chuunin
Neal-x


Počet Příspěvků : 130
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : pein,naruto....
Registrován : 04. 11. 09

1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 12, 2009 7:16 pm

Kugarshi Waotake

krvacanie bolo konecne zastavene a ja som konecne moho lepsie dychat dakujem anaku zachranili ste moj zivot vyzral unavene a bol na pokraji omdletia
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





1. tým - Kamenná - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. tým - Kamenná   1. tým - Kamenná - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
1. tým - Kamenná
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto: New Story :: Dohráno!/Postavy-
Přejdi na: