Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kuro Kurama

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Hysterio
Genin
Genin
Hysterio


Počet Příspěvků : 31
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Yagura Karatachi
Registrován : 08. 05. 12

Kuro Kurama Empty
PříspěvekPředmět: Kuro Kurama   Kuro Kurama Icon_minitimeTue May 08, 2012 4:13 pm

Křestní jméno: Kuro

Příjmení: Kurama

Věk: 12

Místo narození: Konohagakure no sato

Aktuální bydliště: Konohagakure no sato

_________________________________________________________________________

Zaměření: Senzibil

Styl boje: Partizánsky - často robí rôzne úskoky, poprípade sa snaží boj ukončiť nečakane a skôr než vôbec stihne začať.

Druh chakry: Doton

Slabina: Taijutsu

_________________________________________________________________________

Povahové vlastnosti: Tichá, tajomná, flirtujúca, trocha flegmatická, ak ju niekto naštve tak je veľmi agresívna aj voči ľuďom ktorý si to moc nezaslúžia. Niekedy je mierne nepríjemná, hlavne ak má zlú náladu. Tiež veľmi rada provokuje.

Rodina:
Yakumo Kurama -sesternica
Murakumo Kurama -strýko
Uroko Kurama -teta

Haiko Kurama -otec
Yumi Kurama -mama

3 nejoblíbenější: Yakumo Kurama, noc, dážď

3 nejméně oblíbené: Ruže, priame slnko, vysoké teploty

_________________________________________________________________________

Historie:

Kuro sa narodila iba o niekoľko dní po Yakumo ktorá bola odmalička v klane považovaná.. za niečo viac. Vlastne to boli jediné dva prírastky do klanu Kurama, dve dievčatá ktoré by človek na prvý pohľad považoval za rovnocenné. Nikdy to tak však nemalo byť, a nikdy ani nebude. Zatiaľ čo bola Kuro iba radovou členkou, ktorá nebola nič extra, Yakumo zdedila veľmi vzácne kekkei genkai a tak sa viac pozornosti upriamilo na ňu. Práve preto mala Kuro celkom, nezaujímavé detstvo. Už odmala bola veľmi tichá, jej rodičia ani nevedia kedy presne, sa naučila rozprávať. Niekedy neprehovorila nič celé dni a potom proste povedala jednu súvislú a gramaticky aj štylisticky správnu vetu. Takto to bývalo celkom často, preto rodičia vzdali hladanie po jej "prvom" slove. Aj cez to, že sa väčšina ľudí v klane na Kuro pozerala ako na niečo, obyčajné a nie moc hodné ich pozornosti, sa o ňu rodičia starali z láskou, alebo sa o to aspoň pokúsili. Ani Kuro a ani jej rodičia k sebe nikdy nedávali najavo plnú dávku svojich citov. Ako sa pred nimi Kuro ani nikdy nerozplakala, oni na ňu napríklad ani nikdy neboli nijak extrémne hrdý, nerozmazlovali ju a ona sa o to ani neprosila. Ich súkromný život bol celkom, zvláštny. Tri osoby ktoré žijú v jednom dome no, akoby v úplne iných svetoch.
Jediná osoba v klane, ku ktorej Kuro prejavovala ako takú náklonnosť bola práve jej sesternica. Možno to bolo práve preto že jej ju prišlo trocha ľúto, čo tiež bola celkom zlváštnosť. Kuro ľudí neľutovala, nikdy, Yakumo však bola výnimkou. Kuro si totiž nikdy nevedela predstaviť, niesť to bremeno ktoré musela niesť jej sesternica, zažívať to čo ona aj pre to, sa jej s tým snažila čo najviac pomôcť. Keď jej sesternicu izolovali tak ju to.. no trocha omrzelo. Mohla ju navštevovať iba výnimočne no stále v sebe drží ako takú nádej, že sa stane dosť silnou užívateĹkou genjutsu, aby za ňou mohla chodiť v podstate neobmedzene. Vo svojich ôsmych rokoch začala Kuro chodiť do akadémie a odvtedy sa pre ňu začal o dosť znesiteľnejší život. Aspoň je tam dosť objektov na provokovanie.


Obrázok:



Naposledy upravil Hysterio dne Wed May 09, 2012 9:29 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Zero the Second
Genin
Genin
Zero the Second


Počet Příspěvků : 84
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Sasuke
Registrován : 14. 08. 10

Kuro Kurama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuro Kurama   Kuro Kurama Icon_minitimeTue May 08, 2012 9:32 pm

Uvidíme čo na to povie Red...
Každopádne, mne osobne sa zdá že by si si mal dať slabosť, ktorá trocha viac zaváži. Liečenie predsa nevie skoro nikto takže by si to (okrem mňa) mohol dať vlastne ako slabinu hocikto a absolutne by to vôbec nič nezmenilo.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Genin
Genin
Hysterio


Počet Příspěvků : 31
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Yagura Karatachi
Registrován : 08. 05. 12

Kuro Kurama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuro Kurama   Kuro Kurama Icon_minitimeTue May 08, 2012 9:59 pm

tak som zmenil slabinu na taijutsu
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Kuro Kurama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuro Kurama   Kuro Kurama Icon_minitimeTue May 08, 2012 10:12 pm

Zajímalo by mě, jak chceš s genjutsu bojovat tím stylem, kterej si tam popsal :)
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Hysterio
Genin
Genin
Hysterio


Počet Příspěvků : 31
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Yagura Karatachi
Registrován : 08. 05. 12

Kuro Kurama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuro Kurama   Kuro Kurama Icon_minitimeTue May 08, 2012 10:24 pm

úskoky a finty ? tie sa dajú s genjutsu využiť najefektívnejšie. Klamstvá, ilúzie, hranie na city. To všetko mi spadá pod.. ehm ten štýl boja.
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Kuro Kurama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuro Kurama   Kuro Kurama Icon_minitimeWed May 09, 2012 9:11 pm

Já vím, že to bude znít blbě a možná tě to naštve, ale já mám hrozně opatrnej přístup ke genjutsu a dost jsem se bál toho, že si ho někdo vybere jako zaměření. Nenapsal jsem nikde, že je zakázaný, takže bych ti to správně měl povolit, ale to je ten problém. Já se na to necítím. Jako ona ta postava je pěkná, ale já se prostě bojím toho, že se bude opakovat historie. Vedl jsem už pár Naruto RPG a když tam byla postava, co měla genjutsu, tak to bylo vždycky tak akorát na zkažení jakýkoliv nálady na hraní. Dám ti příklad. 2 postavy bojovaly. Jedna se specializovala na genjutsu, druhá na ninjutsu. Ta, co se specializovala na ninjutsu vyhrávala souboj. A hráč, co hrál za tu gen postavu, najednou napsal, že tělo jeho postavy zmizelo a on se objevil za hráčem a bodl mu kunai do zad. A když na to GM řekl, že to tak nepůjde, začal se s ním hádat. Nevím prostě. Budu nad tím muset ještě přemýšlet.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Hysterio
Genin
Genin
Hysterio


Počet Příspěvků : 31
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Yagura Karatachi
Registrován : 08. 05. 12

Kuro Kurama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuro Kurama   Kuro Kurama Icon_minitimeWed May 09, 2012 9:30 pm

to je v poho já tě chápu, zmenil jsem hlavné zameranie na senzibil, teda ak to nevadí O_o, inak všetko ostatné som nechal tak.
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Kuro Kurama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuro Kurama   Kuro Kurama Icon_minitimeWed May 09, 2012 10:29 pm

Děkuju moc, vážím si toho :) Můžeš hrát
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Sponsored content





Kuro Kurama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuro Kurama   Kuro Kurama Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kuro Kurama
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kuro Yotsuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto: New Story :: Dohráno!/Postavy-
Přejdi na: