Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nudný život genina

Goto down 
+5
Robin
Mya
Zero the Second
Misman
Nawaki
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSat May 21, 2011 9:32 pm

Tááák, to bude pro dnešek stačit pánové a dámy, myslím, že jste odvedli dobrou práci. Možná vás dokonce doporučím svým známým ozvala se žena, která si právě nás dnes najala na pomocné práce na farmě. Samé lepší práce, starání se o zvířata, vytrhávání zeleniny ze země... kydání hnoje... prostě paráda. Po 5ti hodinách byla mise dokončena, úspěšně a my jsme si mohli přičíst k dobru trochu peněz a další úspěšně splněnou misi D. A nejhorší bylo, že celý den neuvěřitelně pražilo sluníčko...
Návrat nahoru Goto down
Misman
Akatsuki
Akatsuki
Misman


Počet Příspěvků : 2637
Věk : 29
Bydliště : V krvavém pokoji
Oblíbená Naruto postava : Kre...Hidan
Registrován : 27. 06. 09

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSat May 21, 2011 9:44 pm

Tamotsu
Normální chůzí jsem šel směrem zpátky do vesnice. Šel jsem ve stínu blízkých stromů, abych alespoň trochu snížil teplotní sílu paprsků slunce, protože horko jsem opravdu neměl rád.
A to horko, v kombinaci s tak otravnou a nudnou misí. No, řekněme, že jsem měl hodně blbou náladu a právě proto jsem šel o pár metrů před ostatními.
Déčkové mise mě už začínají štvát celkem dost... To není žádná výzva...
Návrat nahoru Goto down
Zero the Second
Genin
Genin
Zero the Second


Počet Příspěvků : 84
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Sasuke
Registrován : 14. 08. 10

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSat May 21, 2011 10:32 pm

Uchiha Ryoji

Ponaťahoval som sa. Išiel som popri ostatných, šťastný že konečne mám pokoj od voňavého hnoja. Slnko pražilo na zabitie, ale to sa vydržať dalo.
Kto zájde na ramen a zmrzlinu? spýtal som sa veselým tónom ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Mya
Academy student
Academy student



Počet Příspěvků : 20
Věk : 30
Oblíbená Naruto postava : ...
Registrován : 20. 05. 11

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSat May 21, 2011 10:50 pm

Inuzuka Okami

Rychlejším tempem, díky kterému jsem se brzy dostala do čela skupiny jsem opouštěla to pekelné místo. Nos jsem měla ještě stále nakrčený. Ksó.....Proč zrovna hnůj?! Toho pachu se jen tak nezbavým.........kdyby aspon nebylo takové horko... Shlídla jsem na Kohaka, který s vyplazeným jazykem cupital vedle mé nohy. Neboj...hned jak se vrátíme, se půjdeme někam určitě napít. Podrbala jsem ho za uchem a trochu jsem zpomalila, abych se zase moc nevzdálila od skupinky.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Genin
Genin
Robin


Počet Příspěvků : 36
Věk : 37
Oblíbená Naruto postava : Genma
Registrován : 12. 12. 10

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSat May 21, 2011 10:51 pm

Hyuuga Shin

byla zcela znechucená. Nejen že zas musela dělat nějakou naprosto stupidní misi, jako by snad těch pár korun potřebovala, ts! To bylo tak akorát na tu zmrzlinu, o které slyšela zepředu řádky geninů žvatlat Ryojiho. Ještě navíc to byla mise, na které se musela ušpinit. To nenáviděla! A taky se zapotila. Jako ano, měla na sobě jedno ze svých horších triček, ale stejně už teď bylo nepoužitelné a bylo jasné, že ho bude muset vyhodit. Čuchla k sobě a svraštila nos, pak se obrátila otráveně na Okami, kterou pár kroky doběhla.
"Fuuuj, to je nechutný! A koukni na ty ruce, ty nehty budu čistit dvě hodiny! Proč nás proboha nemůžou poslat dělat něco normálního, třeba prodávat kimona..." protočila panenky. Opravdu to nebyla její představa ideálního dne, bylo to pod její úroveň a ještě to bylo nechutné.
Návrat nahoru Goto down
Mya
Academy student
Academy student



Počet Příspěvků : 20
Věk : 30
Oblíbená Naruto postava : ...
Registrován : 20. 05. 11

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSat May 21, 2011 11:15 pm

Inuzuka Okami

Pomalu jsem se otočila hlavu na Shin, chvíly jsem s nadzvedlým obočím sledovala její ruce a nehty. Uhmm Dostala jsem ze sebe nakonec, protože mě překvapila. Pak ale pokračovala a já jsem se nemohla nezeptat. Co je na prodávání kimon normálnějšího? V tu chvíly, ale Kohaku bez sebemenšího varování skočil na Shin. Podařilo se mu, jí porazit na zem, hned jí začal olizovat tvář a při tom spokojeně nafal. Promin. Rychle jsem ho odtáhla. Zdá se, že se mu líbíš.... Omluvně jsem se usmála a napřáhla jsem k ní pomocnou ruku, ale tušila jsem, že tohle se jí asi nebude líbit, když vyšilovala i kvůli zničeným nehtům. Kohaku....
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSat May 21, 2011 11:26 pm

Yosuke

Šel opačným směrem než ostatní. Avšak bydlel na stejné straně jako většina z těch, co s ním byli na téhle 'misi'. Za ty vydělané peníze by mohl jít nakoupit něco na jídlo, určitě by tím udělal radost Arashimu. Aby mu ukázal, že nemusí dělat vše sám! Yosukemu se vykouzlil úsměv na rtech. Bylo to zvláštní, moc často se totiž nesmál.
Svoje peníze, které měl za těch pár misí, které splnil, si pěkně šetřil. Arashi mu říkal, že by to tak měl dělat, protože se mu to někdy může hodně hodit. A Yosuke stejně nebyl ten typ, co by všechno utratil hned, takže mu to tak v podstatě vyhovovalo. Musel přemýšlet nad tím, co by měl koupit, aby to Arashimu chutnalo, protože se vlastně nikdy nijak nezajímalo o to, co jeho bratr jí nebo ne. Trochu přidal do kroku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSat May 21, 2011 11:29 pm

Naoki

Kráčel se skupinkou Geninů od jakési farmy kde plnili další Domácí použití. Jakmile se dostali kus od farmy ďábelsky se zasmál a promluvil: "Tak vážení smarďoši a smraďošky. Rád bych vám ukázal něco, co vám snad pozvedne náladu." Ukázal směrem na větší kupu hnoje. Chvíli odpočítával a pak se konečně ozvala... rána jak z děla a celá hromada vyletěla do povětří. Bylo to způsobené jeho bombičkou z kouřovo-smradlavých bomb obohacené o několik výbušných lístků co si půjčil doma. To vše královsky smontované a načasované na neurčito. To že to bouchlo teď byla náhoda. Prostě na sebe chtěl opět upozornit, ale zároveň doufal, že je to aspoň kapku pobaví po náročné práci za nízkou mzdu a parfemu, který vyšel z módy po velkém úhynu krav v minulém tisiciletí. Jakmile byla show u konce pokračoval dál s ostatníma. Pomalu již uvažoval, co bude kutit dále. V tom se naštěstí ozval Ryoji. Sice ho moc nemusel kvuli jeho ohnivé podstatě, ale jeho nabídka byla lákavá. Došel k němu a spokojeně přikývl: "Zmrzka a rámen zní dobře! Jdu s tebou." Uzavřel to jako hotovou věc a přátelsky se usmál
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSat May 21, 2011 11:36 pm

Kyoya

Odložil jsem motyčku a protáhl se... ta mise byla dost únavná a nezáživná. Moje představa byla spíše ta, že ninja měl nosit kunaie nebo katany, ne motyčky a hrábě. Chvíli jsem ještě bobtnal a pak už jsem se neudržel. UAAAAAAAAAA vykřikl jsem, až se většina lidí ohlédla. Pak jsem se ale tak trochu stáhnul. No co je?! Tohle přece není mise pro ninjy jako jsme my... Uchihové, Hyuugové... ninjové z elitních klanů a hrajem si tu z motyčkama... V tu chvíli za mnou něco explodovalo. Něco, co rozmetalo kupku hnoje na všechny strany...
Jen vteřinu na to vyběhla ta ženská, pro kterou jsme celej den makali

Naštvaná Farmářka

Vy spratkové... kterej z vás to byl?! Tohle si vodnesete, Hokage se to dozví a budete tu makat všichni, dokud si to neodpracujete, to si pište! začala jsem hulákat...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Genin
Genin
Robin


Počet Příspěvků : 36
Věk : 37
Oblíbená Naruto postava : Genma
Registrován : 12. 12. 10

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSat May 21, 2011 11:50 pm

Shin

zaječela překvapením, když na ni pejsek skočil a vyválel ji pro ijstotu ještě na zemi, k čemuž přidal své sliny na jejím obličeji.
"Gah..." zachroptěla, když se konečně zas emohla zvednou. "Super... teď už to aspoň nemůže být horší..." řekla celkem ponurým a rozladěným tónem. Radši už to neřešila... jen se upínala k představě koupelny u nich doma, kde se bude moct umýt. Doufala, že už tam bude velice brzo. "Nojo, hodnej, Kohaku," řekla nakonec nadšenému psíčkovi, ale radši ho nepohladila, aby mu nedodala odvahu k dalšímu útoku. Raději se soustředila na cestu a na cokoli jiného než na svůj momentální stav, i když to bylo dost těžké.
Ovšem pomáhali ji v tom ostatní, hlavně Kyoya, který řval na hory a doly a po pravdě jí mluvil z duše. A taky synovec hokageho, který na sebe samozřejmě zase upozorňoval. Bohužel způsobem, který ji moc nenadchl.
"Ty jsi blbej!" řekla dostatečně nahlas, aby to slyšel, když se snažila krýt před sprškou bordelu, který ten nemožný kluk vyhodil do povětří. Jako by toho snad nebylo dost! Doma... koupel... doma... koupel... Jediné pozitivum celé situace bylo, že tu nebyl Yosuke. Kdyby ji totiž takhle viděl nebo čichal, musela by se propadnout do země.
Ta poslední radost ji ale přešla, když se přiřítila paní domu a seřvala je. Vrhla na Naokiho vražedný pohled. Jestli kvůli jeho pitomému vtípku bude muset tohle absolvovat víckrát...! Neskutečné. A to měl být příbuzný hokageho.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Akatsuki
Akatsuki
Misman


Počet Příspěvků : 2637
Věk : 29
Bydliště : V krvavém pokoji
Oblíbená Naruto postava : Kre...Hidan
Registrován : 27. 06. 09

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 12:02 am

Tamotsu
To co se dělo za mnou jsem bez jediného problému ignoroval.
Tedy až na ten výbuch a řev. Když jsem se otáčel zpět k vesnici, pronesl jsem tiše Baka směrem k Naokimu.
Nedej bože abych s ním skončil v týmu poprosil jsem v tichosti a pokračoval v cestě.
Domů jsem se těšil asi jako všichni tady, ale nedával jsem to nijak najevo, jak už je u mne obvyklé.
Návrat nahoru Goto down
Mya
Academy student
Academy student



Počet Příspěvků : 20
Věk : 30
Oblíbená Naruto postava : ...
Registrován : 20. 05. 11

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 12:14 am

Inuzuka Okami

Ve chvíly, kdy nastal ten "osilnivý" výbuch jsem byla velice ráda, že jsem od té pohromy, co nejdál, ale ani tak to nestačilo. Rukávem jsem si okamžitě zakryla nos, ale nekrytý Kohaku sebou silně škubl. Co jsem dnes komu sakra udělala?! Zahuhlala jsem přes rukáv, protože dnešek začínal být už vážně silně neúnosný. Jak někoho může vůbec napadnout vyhodit hnůj do vzduchu? Zavrčela jsem. Měla jsem toho dost, vzala jsem svého psa do náruče a rázně jsem vyrazila do vesnice. Jedíné na co jsem při tom myslela bylo. Krásný svěží vzduch, koupel, pití a klid.....
Návrat nahoru Goto down
Zero the Second
Genin
Genin
Zero the Second


Počet Příspěvků : 84
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Sasuke
Registrován : 14. 08. 10

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 12:36 am

Uchiha Ryoji

Našťastie stál ďaleko od výbuchu. Povzdychol si. Jeden deň sa to tu vydržať dalo, ale byť tu ešte další týždeň, alebo koľko bude treba, sa ani jemu nechcelo.
Kto to asi tak spravil... povedal mierne vyčítavo a pozrel na Naokiho. Avšak usmieval sa, nebol naštvaný. Bolo to vlastne aj vtipné, keď nemyslel na to, že si to bude musieť odpracovať.
Tak teda poďme povedal a vykročil smerom k dedine rezkým krokom, keďže nejaké priznávanie sa z Naokiho strany rozhodne neočakával.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 12:53 pm

Kyoya

Když nastal výbuch stál jsem bohužel dost špatně. Naštěstí můj pud sebezáchovy fungoval, tak jsem se vrhl za Baka-sana a použil ho jako zivý štít. Pitomče... pronesl jsem a strčil jsem Naokiho tak, aby upadl a farmářka ho dostihla. Tak se sejdeme u Rámen, rychle... řekl jsem a začal prchat

Naštvaná Farmářka

TY?! Smrade malej! křičela jsem na Naokiho...
Neopovož se utíkat, stejně vím, že jsi to byl ty! křičela jsem a mávala hrábmi nad hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 2:37 pm

Yosuke

Tou dobou, co Naoki vybuchoval hnůj, si už Yosuke pěkně nakupoval v obchodě. Rozhodl se, že nakoupí nějaké sladkosti, vzpomněl si totiž, že ty má Arashi rád a vždycky si dá. Všechno pěkně zaplatil, naházel do tašky a vyrazil ven. Venku si dal tašku s nákupem do batohu, aby měl volné ruce. Vyrazil tedy konečně domů.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 2:41 pm

Naoki

Najednou po na ně vystartovala jejich bývalá zaměstnavatelka s hráběma. Místo toho, aby drželi jako skupina, automaticky na něj všichni ukázali prstem, takže už asi nebyl čas vymýšlet výmluvy. Navíc ho ještě Kyoya strčil směrem k farmářce. Dřívější sprchu od hnoje ignoroval, jelikož stejně jako ostatní už na sobě kus této ohavné hmoty měl. Ovšem to co udělal Kyoya bylo nepřípustné. Rychle se vyškrábal na nohy aby mu mohl namlátit hubu, ale v tom se k němu začala nejspíše blížit ta babka. Napadlo ho jediné! Zdrhat! Rozeběhl se a ve spěchu požmumlal pečetě. "Bunshin no Jutsu!" zamumlal a na zemi se v obláčku kouře objevilo něco jako on v žalostném stavu. Povzdechl si. Klonové umění nebylo pro něho a tak se tedy aspoň pokusil zdrhat co nejdál to šlo!
Návrat nahoru Goto down
Robin
Genin
Genin
Robin


Počet Příspěvků : 36
Věk : 37
Oblíbená Naruto postava : Genma
Registrován : 12. 12. 10

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 3:00 pm

Shin

Bylo pod její úroveň utíkat před naštvanou farmářkou nebo běžet za Naokim a přitáhnout ho za ucho, ale taky se nehodilo jen tak odejít, když tady jejich zaměstnavatel měl nějaký problém. Tak stála, celkem smutně koukala, jak se situace vyvine, a občas si vyměnila pohled s Okami, aby viděla, co ona na to. Naoki dělal vždycky jenom problémy. Nemohl se potom divit, že ho nikdo nekryl, když přišlo na zjišťování, kdo měl v té lumpárně prsty.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 3:44 pm

Farmářka ještě chvíli honila Naokiho, ale nakonec to vzdala. VŠAK ON SE TO HOKAGE DOZVÍ TY SPRATKU!!! vykřikl jsem a pomalu se zase vracela zpět k farmě. Cestou jsem minula obě dívky. Omlouvám se vám za tu scénu... řekla jsem a vrátila jsem se zpět na farmu.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Akatsuki
Akatsuki
Misman


Počet Příspěvků : 2637
Věk : 29
Bydliště : V krvavém pokoji
Oblíbená Naruto postava : Kre...Hidan
Registrován : 27. 06. 09

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 4:29 pm

Tamotsu
Já naštěstí od té ohavné věci nebyl - schytal to místo mne strom, pod kterým jsem šel.
Tomu hyperaktivnímu... nejspíš klukovi jsem měl chuť říct něco ošklivého, ale dokonce i na to jsem neměl náladu.
Tak jsem tedy pokračoval v chůzi a těšil se domů, až se natáhnu.
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 10:20 pm

Ichiraku ramen

V Ichiraku seděl muž s jouninskou uniformou a čelenkou listové vesnice kolem krku. Měl kratší blond vlasy, modré oči a úsměv na tváři. Pojídal rámen a očividně si to užíval. A rozhodně měl hlad, protože kolem něj bylo docela dost misek... Prázdných.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Zero the Second
Genin
Genin
Zero the Second


Počet Příspěvků : 84
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Sasuke
Registrován : 14. 08. 10

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 10:27 pm

Ryoji

Pri pohľade na zdrhajúceho Naokiho pred farmárkou sa len zasmial... Nemal už na koho čakať, keďže na jeho pozvanie na ramen nereagovali a ostatní odišli... A tak sa aj on vyparil.
...
Keď vošiel do Ichiraku ramen, hneď došiel k pultu a objednal si. Dosť ho zaujímalo, kedy dojdú Naoki a Kyoya, keď si všimol prisediaceho jonina...
Dobrý deň. pozdravil s úsmevom.
Nepoznám vás odniekiaľ...?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 10:36 pm

Kyoya

Naoki je fakt kašpar... nechápu, jak se někdo takovej mohl stát geninem... problesklo mi hlavou. To už jsme ale byli dost blížko stánku s Ichiraku. Hej Naomy? Víš že dost páchneš? zeptal jsem se ho. Ostatně to bylo evidentní.... Jounina jsem si zase příliš nevšímal.
Mohl bych dostat prosím velkou misku? S porcí masa navíc? zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 10:54 pm

Naoki

Nakonec se mu podařilo uniknout ze spárů té ďábelské farmy. Po cestě do vesnice ze sebe sklepal hnůj. Když dorazili k Ichiraku, Kyoyovu poznámku odignoroval. Zasedl vedle Jounina. Už ve chvíli kdy spatřil gigantické množství misek mu bylo jasné kdo to je. Byl pouze jeden muž co žral rámen víc nežli on. A to jeho táta. Mírně se zasmál a objednal si: "Třikrát velký rámen na účet tady toho muže vedle, který má čest se nazývat otcem dalšího Hokageho!" Pak se ohlédl na spolužáky, kteří sem dorazili stejně jako on. "A ty mladé geniny taky zve. Jinak bude mít doma zle," dodal a usmál se na všechny spolužáky a dokonce i na Kyoyu, který ho dnes opravdu naštval.
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 10:59 pm

Ikari Namikaze

Chtěl odpovědět Ryojimu, ale pak přišel i Naoki a už bylo zle. Plácl se přes čelo a jedním pohledem dal vědět 'šéfovi', aby připravil přesně to, co Naoki řekl. "Tak jak šla mise?" Zeptal se a pak se podíval na svého syna. "Smrdíš jako prase..." Dodal.
Než Naoki promluvil tak se podíval na ty dva další. "Uchiha Ryoji a Uchiha Kyoya?" Zeptal se a vytáhl papíry, na kterých seděl.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Robin
Genin
Genin
Robin


Počet Příspěvků : 36
Věk : 37
Oblíbená Naruto postava : Genma
Registrován : 12. 12. 10

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 11:00 pm

Shin

se už nikde nezdržovala a běžela rovnou k nejbližšímu místu, kde by se mohla umýt. Po cestě byly veřejné lázně. Sice měla radši jejich soukromé doma, ale už to nemohla vydržet ani minutu, takže prostě vrazila dovnitř, ani se neptala Okami, jestli jde taky, prostě špína musela pryč. Svoje oblečení si ani nedávala do košíčku, rovnou požádala zaměstnankyni lázní, aby to všechno spálila! Potom si velice důkladně začala mýt vlasy a celé tělo. Trvalo to snad tři čtvrtě hodiny, než byla spokojena, ale stálo to za to, ač ostatní ženy se na ni divně dívaly. Teprve potom se na chvíli ponořila do lázně... za tu tvrdou práci si přece zasloužila chvíli odpočinku!
Návrat nahoru Goto down
Zero the Second
Genin
Genin
Zero the Second


Počet Příspěvků : 84
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Sasuke
Registrován : 14. 08. 10

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 11:05 pm

Uchiha Ryoji

Ahojte pozdravil Kyoyu a Naokiho a usmial sa. Kde ste tak dlho? zasmial sa.
Potom opäť pozrel na Ikariho. Vedel som že vás odniekial poznám. A áno, som Uchiha Ryoji... ste dobre informovaný. A ďakujem za ramen. usmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 11:06 pm

Kyoya

Zvedl jsem obočí po Teal'covsku, když se zdálo, že mě Naoki pozval na rámen, respektive se zdálo, že to za mě někdo jinej zatáhne. Pak se ten Jounin ozval, znal naše jména... Uchiha Kyoya... to jsem já... řekl jsem trochu zmateně... skoro se zdálo, že konečně udělali nějaké teamy. Ale nechtěl jsem se zbytečně radovat, dokud to nebylo potvrzené

Návrat nahoru Goto down
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 11:13 pm

Naoki

Povzdechl si a raději se pustil do právě přineseného rámenu. Byla to první porce v tomto dnu a tak jí sežral po Namikaze stylu. Během 3 minut bylo jídlo pryč. "Jo smrdím, jelikož nás Minato poslal na misi, která smrděla už od začátku. Ale když pak ten hnůj vyletěl dopovětří, tak jsem si řekl, že to už není tak hrozné." Poreferoval tak po svém dnešním výkonu a spokojeně se zavrtěl na židličce. "Takže... chceš říct... něco takového, že ty dva mé kolegy... konečně někam uvrtali a mě ne?!" Poslední větu vykoktal potom, co otec vytáhl jakési papíry do kterých se snažil nahlédnout.
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 11:21 pm

Ikari

Zakroutil očima a plácl Naokiho po hlavě. "Je to strejda hokage! Žádnej Minato..A ano, ty dva uvrtali do týmu.. I tebe.. Ale.. Tady ti dva jsou se mnou.. Nikdy by mě nenapadlo, že budu mít v týmu dva Uchihy...Ale co..Určitě budeme dobrej tým.. A nevíte kde bych našel Inuzuku Okami?" Zeptal se všech tří. Mezitím všichni dostali svoje porce ramenu.

Yosuke

Mířil domů. Cesta byla kolem Ichiraku ramen. Slyšel odtud několik hlasů. Vždycky tu bylo živo, ale ne takhle. Zakroutil hlavou a trochu přidal do kroku, aby byl co nejdřív doma.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Zero the Second
Genin
Genin
Zero the Second


Počet Příspěvků : 84
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Sasuke
Registrován : 14. 08. 10

Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitimeSun May 22, 2011 11:26 pm

Uchiha Ryoji

Bola s nami na tom kopaní hnoja, ale neviem kam išla... sensei. odpovedal mu popri jedení ramenu.
Takže môj sensei je Hokageho brat a som v tíme s mojím bratrancom a Inuzuka dievčaťom... rozhodne som dopadol dobre. pomyslel si spokojne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nudný život genina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nudný život genina   Nudný život genina Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nudný život genina
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto: New Story :: Dohráno!/Hra-
Přejdi na: