Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Vaše oblíbená postava?

Goto down 
+6
Kage Ryu
Zero the Second
Robin
Nawaki
Raiden
Mr. Fluffiness
10 posters
AutorZpráva
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Vaše oblíbená postava? Empty
PříspěvekPředmět: Vaše oblíbená postava?   Vaše oblíbená postava? Icon_minitimeSat Dec 11, 2010 12:30 am

Kterou postavu v Narutovi máte nejradši a proč? :)

Sympatických postav je tam celá řada a každý máme určitě nějakého toho oblíbence. Ze všech postav jsem si nejvíc oblíbil Kakashiho. Strašně se mi líbí styl jeho boje, humor a má úžasnej hlas :-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Raiden
Missing-Ninja
Missing-Ninja
Raiden


Počet Příspěvků : 199
Věk : 29
Oblíbená Naruto postava : Namikaze Minato, Hatake Kakashi
Registrován : 09. 12. 10

Vaše oblíbená postava? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená postava?   Vaše oblíbená postava? Icon_minitimeSat Dec 11, 2010 1:54 am

Mě osobně se nejvíc líbí Minato. Již od první zmínce o něm mě fascinoval. A od té doby co byl aspoň trochu ukázán v Kakashi Gaiden tak je moje nej postava z Naruta.
Spoiler:
Dál mám velice rád Kakashiho. Je to prostě takový klaďas a vyvinul jednu z mých oblíbených technik - Raikiri. Již od začátku to byl sympaťák. A navíc má i Sharingan co více si přát.

A do třetice je tu žena. Temari. Zaprvé její vzhled je super, styl boje vynikající a je velice sympatická. Líbila se mi hned po prvním výstupu během Chuuninských zkoušek a po přechodu na Shippuden byla ještě více úžasnější. Doufám že nyní dostane v manze nějaký prostor a že bude nějaký románek se Shikamarem. :cheers:
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Vaše oblíbená postava? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená postava?   Vaše oblíbená postava? Icon_minitimeSat Dec 11, 2010 1:58 am

Tsunade a Nawaki jsou nejlepší =)
Pak taky Kakashi, Obito a Shizune...
A proč? No to bych tu byl ještě zítra =)
Návrat nahoru Goto down
Robin
Genin
Genin
Robin


Počet Příspěvků : 36
Věk : 37
Oblíbená Naruto postava : Genma
Registrován : 12. 12. 10

Vaše oblíbená postava? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená postava?   Vaše oblíbená postava? Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 12:17 am

No, já mám dost hodně oblíbených postav a nemůžu se momentálně rozhodnout, kdo je nejoblíbenější... mezi původně hlavníma 12 geninama, kteří už geninové nejsou (kromě Naruta) rozhodně Rock Lee, no vlastně tak celkově tým Gai je můj oblíbený, i Gai-senseie mám hodně ráda :-) Ale jinak... Genma, Izumo, Iruka... mezi nima je těžké se rozhodnout, no :-D Ani ten Kakashi, co je tady tak oblíbený, není k zahození :-P Ale ženské mě tam nijak zvlášť neoslovily zatím...


Naposledy upravil Robin dne Sun Dec 12, 2010 12:22 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zero the Second
Genin
Genin
Zero the Second


Počet Příspěvků : 84
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Sasuke
Registrován : 14. 08. 10

Vaše oblíbená postava? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená postava?   Vaše oblíbená postava? Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 12:21 am

Itachi.
Najlepší story.
Najlepšie schopnosti.
Najlepšia osobnosť.
Najviac cool.
Návrat nahoru Goto down
Kage Ryu
Academy student
Academy student
Kage Ryu


Počet Příspěvků : 21
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : Nara Shikamaru
Registrován : 11. 12. 10

Vaše oblíbená postava? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená postava?   Vaše oblíbená postava? Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 12:43 am

Nara Shikamaru. Nejen, že je moje oblíbená postava z Naruta, ale ze všech anime co jsem asi viděl.. Jeho povaha a ty jeho znuděné vyrazí jsou prostě nejlepší.. Navíc ovládá stínové techniky a to jsou moje nejoblíbenější. Prostě není nic co bych na něm neměl rád.. je to ten nej týpek co znám :-)
Návrat nahoru Goto down
chappi
Academy student
Academy student
chappi


Počet Příspěvků : 16
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Itachi
Registrován : 11. 12. 10

Vaše oblíbená postava? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená postava?   Vaše oblíbená postava? Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 1:06 am

Itachi,Jiraiya,Minato,Suigetsu,Kakashi,Rocklee
Prostě pro mě nejlepší postavy :)
Návrat nahoru Goto down
Lyall
Academy student
Academy student
Lyall


Počet Příspěvků : 10
Věk : 31
Bydliště : Přerov =)
Oblíbená Naruto postava : Nejspíše Killer Bee, hlavně kvůli Hachibimu :), pak nejspíše Nagato-sama.
Registrován : 11. 12. 10

Vaše oblíbená postava? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená postava?   Vaše oblíbená postava? Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 1:08 am

Killer Bee .. Líbí se mi jeho styl boje , jeho styl chování a taky , že je to Jinchuuriki mojeho nejoblíbenějšího Bijuu - Hachibiho :)
Poté ještě například - Yahiko,Nagato,Minato,Itachi,Sasuke,Kakashi,Shikamaru.
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Počet Příspěvků : 5
Věk : 28
Oblíbená Naruto postava : Rock Lee
Registrován : 31. 08. 10

Vaše oblíbená postava? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená postava?   Vaše oblíbená postava? Icon_minitimeSat Dec 18, 2010 4:32 pm

Rock Lee... Jeho osobnost je prostě skvěla. Libí se mi jeho schopnosti a jednou se prostě stane tím největším mistrem v taijutsu. Nikdy se nevzdává, je taky legrační a jeho povaha je super.
Návrat nahoru Goto down
Narutouzumaky

Narutouzumaky


Počet Příspěvků : 1
Věk : 30
Bydliště : konoha
Oblíbená Naruto postava : naruto
Registrován : 23. 02. 12

Vaše oblíbená postava? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená postava?   Vaše oblíbená postava? Icon_minitimeThu Feb 23, 2012 9:15 pm

no na první místě je tu naruto je to suprovej týpek který umí rasengan a porazil jediny peina
na druhem je tu sasuke je tajemný a chce zabít itachiho nejvíc se mi líbí v shippuudenu
na 3 je tu itachi ktery zavrazdil klan a nwm co se mi na nej libi je proste super
aa na 4 to se hodi protoze je to 4 hokage minato narutuv otec nejvic se mi líbí jak zaachraanil konohu to je spravný hokage
Návrat nahoru Goto down
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Vaše oblíbená postava? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená postava?   Vaše oblíbená postava? Icon_minitimeSat May 05, 2012 3:29 am

Máš pravdu, Narutouzumaky, souhlasím se vším, co jsi tu napsal. Sasuke je tajemný a chce zabít Itachiho, to je přesně ono.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Sponsored content





Vaše oblíbená postava? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená postava?   Vaše oblíbená postava? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vaše oblíbená postava?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto :: Postavy-
Přejdi na: