Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Code Geass: Lelouch of the rebellion

Goto down 
AutorZpráva
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Code Geass: Lelouch of the rebellion  Empty
PříspěvekPředmět: Code Geass: Lelouch of the rebellion    Code Geass: Lelouch of the rebellion  Icon_minitimeThu Dec 09, 2010 9:54 pm

Mno, Code Geass bylo jedno z těch anime, které mi bylo dost doporučováno. Mně se do toho ale nechtělo a navíc jsem měl rozkoukané Fairy Tail. No, když jsem FT dokoukal a dočetl mangu, tak jsem se do CG pustil. Prvních pár dílů bylo celkem fajn. Pak to bylo skvělý. Pak výborný. Pak neskutečně epický. Code Geass se u mě vyškrábalo na Top 1. Prostě nejlepší anime, se kterým jsem se mohl setkat.
U žádnýho anime jsme ještě nezažil to, abych se nedokázal rozhodnout, které straně fandit. Na obou stranách, které proti sobě bojovali - Tedy Britannia a Area 11 (Japonsko) - bylo nespočet sympatických postav, které jsem si prostě neskutečně oblíbil. Příběhová linka v CG je neskutečně nadupaná, několikrát jsem se dokonce přistihl u toho, jak jsem CG stopl a přemýšlel nad tím, co se teď vlastně stalo.
Kdybych tu měl ale vypisovat vše, čím si mě CG získalo, tak by se vám to ani nechtělo číst a navíc, kdyby jste se na to chtěli podívat, moc by jste z toho neměli :-D

No, moc jsem nenapsal o ději, jak se tak koukám.. Tak jen lehce nastíním jednou větou. Je to celkem podobné Death Note. Tedy, alespoň, co se základní myšlenky týče.

Co kdyby jste získali sílu, díky které máte možnost, změnit svět ?

Pokud bych vám měl doporučit nějaké anime, tak to bude určitě Code Geass.

All hail Lelouch...
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
 
Code Geass: Lelouch of the rebellion
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Off-Topic :: Jiné Anime-
Přejdi na: