Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Král je mrtev, ať žije král!

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Mr. Fluffiness
Admin
Mr. Fluffiness


Počet Příspěvků : 3436
Věk : 31
Bydliště : Olomouc
Oblíbená Naruto postava : Hatake Kakashi
Registrován : 08. 09. 08

Král je mrtev, ať žije král! Empty
PříspěvekPředmět: Král je mrtev, ať žije král!   Král je mrtev, ať žije král! Icon_minitimeThu Dec 09, 2010 12:15 am

Vážení uživatelé a návštěvníci,

Už je to celkem dlouho, co tohle fórum upadlo do zapomnění. Já osobně jsem nikdy nepřemýšlel nad tím, že bych tohle fórum oživil, protože jsem k tomu neměl žádný pádný důvod.
Tohle fórum bylo moje vůbec první. Poznal jsem tu spoustu dobrých lidí, se kterými se bavím dodnes. Komunita tu byla ustálená a byla radost, chodit sem. Fungovalo aktivně více než rok a půl, ale bohužel, nějak se to celé rozpadlo, lidé se rozutekli a začali tvořit vlastní fóra. Pro mě a ostatní adminy to byl celkem šok. Vzdali jsme to a nechali to tu umřít.
Nicméně, po nějakém čase jsme usoudili, že to byla chyba a rozhodli jsme se, že to tu znovu dáme do kupy a pokusíme se utvořit novou komunitu Narutomaniaků, kteří sem budou chodit rádi diskutovat nebo hrát RPG.

Tímto tedy oficiálně prohlašuji, že tohle fórum je znovu aktivní!
Návrat nahoru Goto down
http://www.sony-playstation.cz/
Nawaki
Feudal Lord
Feudal Lord
Nawaki


Počet Příspěvků : 6153
Věk : 35
Bydliště : Země Koruny české
Oblíbená Naruto postava : Nawaki
Registrován : 13. 10. 08

Král je mrtev, ať žije král! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Král je mrtev, ať žije král!   Král je mrtev, ať žije král! Icon_minitimeThu Dec 09, 2010 12:20 am

Jako pátý Admin tohoto fora se přidávám k projektu obnovení tohoto fora. Zdě jsem potkal mnoho dobrých lidí (a Reda) a zažil mnoho pěkných věcí. Proto doufám, že toto forum bude opět žít životem který si zaslouží.
Návrat nahoru Goto down
Horox
Akatsuki
Akatsuki
Horox


Počet Příspěvků : 4712
Věk : 31
Oblíbená Naruto postava : Deidara, Gaara
Registrován : 09. 09. 08

Král je mrtev, ať žije král! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Král je mrtev, ať žije král!   Král je mrtev, ať žije král! Icon_minitimeFri Dec 10, 2010 5:45 pm

Ako... 2. (3.?) admin tohto fóra nemôžem premrhať možnosť opäť si zahrať Naruta s ľudmi, ktorých poznám, niektorých dlhšie, niektorých kratšie, a možno aj nejakých nových hráčov. Keďže tu stojím takmer od zrodu fóra, viem ako to s hrami chodí a dúfam, že nanovo spustená hra bude úspešnejšia ako ostatok - česť výnimkám. Ale aj snaha sa cení a nič neľutujem.
Ešteže máme Reda...
Návrat nahoru Goto down
http://www.rainymood.com/
Sponsored content





Král je mrtev, ať žije král! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Král je mrtev, ať žije král!   Král je mrtev, ať žije král! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Král je mrtev, ať žije král!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: O Fóru :: Informace a sdělení-
Přejdi na: