Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na (NE)Oficiálním CZ/SK Naruto Fóru
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 {Re}Start - Misman

Goto down 
AutorZpráva
Misman
Akatsuki
Akatsuki
Misman


Počet Příspěvků : 2637
Věk : 29
Bydliště : V krvavém pokoji
Oblíbená Naruto postava : Kre...Hidan
Registrován : 27. 06. 09

{Re}Start - Misman Empty
PříspěvekPředmět: {Re}Start - Misman   {Re}Start - Misman Icon_minitimeSun Feb 28, 2010 6:22 pm

Jméno: Mitoshi Antero

Věk: 18

Hodnost: Jounin

Podstata chakry : Suiton , Doton
Specializace : Ninjutsu

Schopnosti : Kuchyiose no Jutsu ( draci )
Suiton na vysoké úrovni ( S class ) \ ___ byl
Doton na vysoké úrovni ( S class ) / Hokage
Jeho spešl oko
Suiton : Rasen Tsubaki ( Sférická kámelie )

Charakter : hodný, věrný, veselý, společenský


Během roku
Když započala Mitoshiho vláda jako Hokageho, tak se ve vesnici objevila jistá Shion Uchiha.
Ta dělala že pracuje pro zločineckou organizaci. Unesla Mitoshiho, ale nakonec se ukázalo, že je hodná a pomahla mu, stejně jako ostatním Kage k záchraně.
Pak se vrátili do vesnice. Chvíli byl klid, ale pak se stalo něco horšího než byl únos.
Svatá sekta plánovala útok na Konohu. Útok proběhl v masivním měřítku, ale díky vydatné pomoci Rinzua, Hiroshiho, Razakiho, Kemizure, Legosse, Chackyho a Shion byli po dlouhém boji odraźeni.
Po tomto útoku se dlouho nic nedělo. Ale v pozadí politiky Konohy se stala jedna věc - Mitoshi rezignoval na funkci Hokage a přenechal své místo Shion.
Pak se Mitoshi přidal k elitní skupině a je jejím členem.

Moje oko
Jacísi potrhlí cvoci ho před deseti lety unesly a pokoušeli se vytvořit ultimátní Kekkei Genkai
Povedlo se jim to jen z části, ale nedokázali ho ze mě vyjmout, a nechat si mě nemohli.
Proto ho zapečetili spolu se vzpomínkami. Teď se pečeť zlomila a já ho používám jen na nízké úrovni.

Jeho oko mu umožňuje udělat speciální druh technik, který dokáže vyblokovat Shioniny techniky, taky mu jeho oko dodává obrovské množství chakry.

Oblíbené : elitní tým, Shion, Konoha, Rinzu
Neoblíbené : hipísáčtí blbové ( Raziel, Gabriel, Ariel, Lanza, Persil, Bonus Max a Rex ) podrazy

{Re}Start - Misman Kuichi_by_Miharu_Hachiko

Spoiler:

Pár set věcí si odmyslete no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
 
{Re}Start - Misman
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hatake Rinzu - [Re]Start
» Charakter - Misman
» Charakter - Misman
» Charakter 2 - Misman
» Charakter - Misman

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - (NE)Official CZ / SK Forum :: Naruto: New Story :: Dohráno!/Postavy-
Přejdi na: